Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Egészségügyi ellátások

A kérdés

Szerintetek mit mondjak a házi orvosnak?

Előző hét pénteken voltam, de akkor egy másik orovos volt és kicsit füllentettem neki, hogy aznap reggel lázam volt (előttevaló nap pedig hőemelkedésem, de az lehet tényleg volt..végül nem mértem meg), így kiírt arra a napra. Egyébként csak szimplán meg voltam fázva, de nagyon rosszul éreztem magam. Ma éjjelre viszont ténylegesem hőemelkedésem volt és lázam is, sőt a manduláim is fájtak. Most már csak egy kis hőemelkedésem van, és nem is fáj a torkom. Viszont úgy döntöttem elmegyek kontrollra, de valószínűleg már a mi dokink lesz, viszont az asszisztens ugyanaz, és nem tudom emlékszik-e rám,hogy mi bajom volt pontosan. Szerintetek mit mondjak?

Keress kérdéseket hasonló témákban: orvos, betegség, háziorvos, láz

febr. 26. 07:58  Privát üzenet  

A válasz
Mi a bánatnak mész ezzel orvoshoz?

A válasz 0%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 83%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont febr. 26. 08:03 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Mert az mondták, hogy menjek el kontrollra, ha rosszabb lesz, vagy ilyesmi

# 2/2Időpont febr. 26. 08:04 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Kollégista vagyok és nagyon ritkán megyek haza, de olyan problémám van amihez a házi orvosnak beutalót kéne adnia. A városban kapok házi orvosi ellátást úgy hogy nem ide...
Ha nem vagyok beteg mit mondjak a házi orvosnak ami nem derül ki valójában nem vagyok beteg?
János kórházba leadott vizeletminta leleterdményét elküldik a házi orvosnak és nála is kikérhetem?
Érdekelne hogy várpalotán kit ajánlatok házi orvosnak? Olyat aki tényleg foglalkozik az emberel! Nem igazán mondtak még konkrét válaszokat!
A házi orvosnak ki menyit szokott adni?
Hogyan lehet átjelentkezni egyik házi orvostól a másikhoz? Bárkit választhatok házi orvosnak? Nem fog megsértődni a korábbi orvosom, hogy leváltom?

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések az Egészségügyi ellátások rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!