Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Szerintetek mit mondjak a...

Szerintetek mit mondjak a házi orvosnak?

Figyelt kérdés
Előző hét pénteken voltam, de akkor egy másik orovos volt és kicsit füllentettem neki, hogy aznap reggel lázam volt (előttevaló nap pedig hőemelkedésem, de az lehet tényleg volt..végül nem mértem meg), így kiírt arra a napra. Egyébként csak szimplán meg voltam fázva, de nagyon rosszul éreztem magam. Ma éjjelre viszont ténylegesem hőemelkedésem volt és lázam is, sőt a manduláim is fájtak. Most már csak egy kis hőemelkedésem van, és nem is fáj a torkom. Viszont úgy döntöttem elmegyek kontrollra, de valószínűleg már a mi dokink lesz, viszont az asszisztens ugyanaz, és nem tudom emlékszik-e rám,hogy mi bajom volt pontosan. Szerintetek mit mondjak?

2019. febr. 26. 07:58
 1/2 anonim ***** válasza:
0%
Mi a bánatnak mész ezzel orvoshoz?
2019. febr. 26. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Mert az mondták, hogy menjek el kontrollra, ha rosszabb lesz, vagy ilyesmi
2019. febr. 26. 08:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!