Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Lehetséges, hogy a bódítást...

Lehetséges, hogy a bódítást semlegesíti a nyugtató?

Figyelt kérdés

Most volt vastagbéltükrözésem azt mondtak nyugodtan szedjem be a Frontint (2x0.5mg) reggel nem lesz ra hatasa. Beadtak az injekciot torkomba fura erzest kezdtem erezni illetve enyhe szedulest de mas nem tortent. Orvos szerint be kellett volna annyira kabulnom hogy kiessen az emlékezetembol a vizsgalat.

1 honap mulva mutetem lesz akkor az altatast is befolyasolni fogja? Lehet az altato se fog igy hasznalni? Sajnos a Frontinrol mivel egy nap 5dbot szedek nem tudok 1 honap alatt se leszokni (5 honapja szedem), altatoorvoshoz csak utolso pillanatban fognak kuldeni.


2 eve volt mutetem azt is boditassal csinaltak. Akkor meg nem szedtem nyugtatot es par mp alatt elkabultam arra keltem fel hogy az agyban fekszem. Azt mondtak vegig hulyesegeket beszeltem.


Most mit tegyek? Ugy tunik egyik orvosom se nagyon ert hozza.



2019. febr. 26. 12:28
 1/1 anonim ***** válasza:
Én értek a nyugtatókhoz. Azért nem kábultál be, mert már hozzá vagy szokva. A műtéti altatást nem befolyásolja, mert ott viszonylag nagy adagot adnak + az gyorsabban is hat, mint a tabletta. Mindenesetre beszéld meg az orvosoddal, hogy függő vagy, 1-2 mg benzodiazepin neked meg se kottyan, és ezt vegyék figyelembe az altatáskor + a műtét alatt is!
2019. febr. 26. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!