Most akkor mi lesz?

Figyelt kérdés
Csütörtökön lesz védőnői vizsgálat,de más okból kifolyólag nem leszek suliban /17 vagyok áprilisban leszek 18/ és van olyan aki szinten nem lesz és mondta az osztalyfonoknek h nem lesz o meg így félig kicsit viccesen azt mondta h” Akkor téged nem fognak megvizsgáln/megszűrni”. Akkor most nekem is lesz? Vagy elvégeztethetem háziorvossal? Tavaly 9.ben nem is volt
2019. márc. 4. 16:16
 1/5 A kérdező kommentje:
10.es vagyok mert nyelvi elokeszitos osztályba járok 17/l
2019. márc. 4. 16:17
 2/5 anonim ***** válasza:

Bocsáss meg tudatlanságomért, de van valami tétje a vizsgálatnak ebben az életkorban?


Az általános védőnői vizsgálat testmagasság, vérnyomás és fejtetű szűrésből áll, esetleg még kiegészítik látásszűréssel (tábla leolvasása). Ezeknek tudtommal semmi következménye nincs, ha egyszer kihagyod, pláne, ha igazoltan teszed azt. Egyedül sorozatos távolmaradásnál és elmaradt oltásoknál néznek a körmöd alá, de nem megrovásként értem ezt, hanem úgy, hogy behívnak egy későbbi időpontra (osztályfőnök vagy igazgató bekísér, esetleg hangosbemondón bekérnek a védőnői szobába).

2019. márc. 5. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Tehát akkor lehet nem is kell mennem utólag?
2019. márc. 5. 19:50
 4/5 A kérdező kommentje:
Vagy most h lesz?
2019. márc. 6. 10:46
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem kell

Ez egy felesleges hülyeség

Szerintem

Nálunk arra volt jó, hogy ne kelljen órán lennünk

2019. márc. 28. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!