Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Torokfájásra milyen gyors...

Torokfájásra milyen gyors megoldást tudtok ajánlani?

Figyelt kérdés
2 napja egyre jobban fáj a torkom, picit váladékos is, de más tünetem nincsen. Voltam dokinál, aki cdak szopogatós tablettát tudott ajánlani, de fontos lenne munka miatt, hogy péntek délutánra már javuljon meg a torkom. Köszönöm szépen előre is a válaszokat!

2019. márc. 7. 08:50
 1/4 anonim ***** válasza:

Pihenés, ha meg tudod oldani, hogy otthon maradj.

Öblögetés sós langyos vízzel.

Sok-sok tea.

2019. márc. 7. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem szopogató tabletta semmit nem ért, viszont naponta 3szor gargalizáltam sós vízzel és a második nap már alig fájt, harmadnapra elmúlt az erős torokfájásom.
2019. márc. 7. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem egyszer felírtak egy sárgaszínű antibiotikum tablettát. 6 szem volt egy dobozban. 3 napi adag. El is múlt tőle a végére.
2019. márc. 7. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 hviolka válasza:

Csak olyan szopogatós tablettát érdemes használni, amiben van gyulladáscsökkentő. Pl. tantum verde, strepfen.


ha tutira akarsz menni, akkor reggel gargalizálsz Phhlogosollal, utána elszopogatsz a fenti közül egyet (utána 1 óráig nem iszol, nem eszel). Délben ismét egy szopogatós, este vacsi után ugyanaz mint reggel.

2019. márc. 8. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!