Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Egészségügyi ellátások

A kérdés

Mi ez ha nem megfázás?

Tegnap óta sugul a dülem és amikor nyitogatom a szám,minha váladék csattanna benne. Köhögök,néha hurutosan, de inkább száraz,ingerel a köhögés.

Más gondom nincs. Se orrdugulás,se torokfájás,ami fura,mert nekem eddig mindig az utóbbiakkal keveredett.

Doikmhoz hétfőn tudok menni leghamarabb.

Mi ez? Megfázás?

Van itthon rhinospray-m,azt kezdjem el alkalmazni?

Van a családban orvos,aki imád antibiotikumokat csak úgy felírni, de nem élnék vele azt hiszem..

Keress kérdéseket hasonló témákban: fül, betegség, beteg

márc. 8. 06:36  Privát üzenet  

A válasz
Nekem inkább melléküreg (arcüreg/homloküreg) problémának tünik, sok folyadék ivása, arc gözölése segít, amít eljutsz orvoshoz.

A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/1Időpont márc. 8. 07:36 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Ez szokás a háziorvosoknál?
Megvoltam fázva és még nem jöttem teljessen helyre még kicsit folyik az orrom és az a probléma, hogy 2 hét, múlva mütnek elhalaszthatja az orvos a mütétet a megfázás miatt?
Ha 8. -án műtenek de ma megfáztam és folyik az orrom akkor átteszik a műtétet máskorra?
Orrmandula műtét előtt megfázás?
Tüdőszűrésre el lehet menni csakúgy?
Ma kezdtem antibiotikumot szedni megfázásra (cefzil 500mg) egy estén kihagyom az baj?

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések az Egészségügyi ellátások rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!