Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Előbb kiszedtem a géz csíkot...

Előbb kiszedtem a géz csíkot a fülemből. Baj lenne?

Figyelt kérdés
Szerda délután elmentem fül orr gégészetre és azt mondták külső hallójárati gyulladásom van. Kitisztították ilyen kis csővel a fülem amivel kiszívták belőle a nem tudom mit. Aztán gézcsíkot raktak bele amire valami fehér krémet kentek, és rá egy vattát ami vétte a fülem. A fülem akkor már második napja volt begyulladva. Azután napról napra egyre kevésbé fájt. Azt mondták hétfőn húzzam ki és ha baj van mennyek vissza. Írtak is fel szteroidos fülcseppet amit naponta 3 vagy 2 alkalommal kell csöpögtetni a gézcsíkra. Ma péntek van és szerdán rakták be. Kivettem előbb a géz csíkot mert kellemetlen lett. Ha mozgattam a fülem vagy ilyesmi ilyen undi nyálkás hangot hallottam már tőle. A vége rózsaszínes volt mintha véres lett volna és megszívta magát minden jóval. Nem valami jó ez a doki akihez járok mert utána néztem és elvileg kellett volna antibiotikumot írnia, és olyan cseppet ami nem szteroidos. Na meg azt is olvastam hogy fülcseppet csak a gézcsík kivétele után kellene, meg hogy esestleg a csíkot cserélni kellene. A lényeg az hogy ha még hétfőn is szar lesz a fülem kénytelen leszek vissza menni. Pedig nagyon nem szeretnék mert orvos fóbiám van. Valaki esetleg mondana pár tippet vagy hogy rosszul vagy jól csináltam-e ezt?

2019. márc. 15. 15:17
 1/3 anonim ***** válasza:
Hülyeség orvoshoz menni, ha ilyen pöpecül le van írva a neten is. Műtsd meg magad, és ha elrontod, nincs kit szidni.
2019. márc. 15. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
ez nem valami speckó városi doktor akiről beszélek. Más is mondta hogy nem jó meg nagyon flegma
2019. márc. 15. 15:29
 3/3 anonim ***** válasza:
Menj el egy másik orvoshoz, ha ezzel nem vagy megelegedve.
2019. márc. 20. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!