Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Egészségügyi ellátások

A kérdés

Ez baaj? Beparáztam.

Szóval voltam kórházban, lefolyattak 3 db 500ml-es infúziót. Most jobban és lilábban látszanak a kezemen az ereim (de úgy az egész kezemen)

Ha fontos hogy hányszor szúrtak akkor 11x volt próbálkozás

Csak azért kérdeztem mert volt infúzióm de ezt soha nem tapasztaltam.

16/l

márc. 15. 20:39  Privát üzenet  

A válasz
spok nevű felhasználó válasza:

Az infúzió megterhelő a szervezetnek, főleg ha ennyiszer próbálkoznak. Nem lesz semmi baj, el fog tűnni. :)

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 92%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont márc. 15. 20:57 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Köszii a választ :))

# 2/2Időpont márc. 15. 21:08 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Nagyon beparaztam, hogy rakos vagyok. Valakinek voltak ilyen tünetei?
Vajon segítene rajtam a lézeres szemműtét? Kiskorom óta a bal szemem olyan rossz, hogy szinte csak a jobb szemem volt használatban, emiatt a jobb romlásnak indult és nagyon beparáztam mostanra.
A kutyám megkapott a fogával. (megkarcolt) szoval megkarcolta a kezemet. De nem vérzett. Lemostam meg kentem rá betadine krémet. Kell tetanus? SOS lenne nagyon beparáztam. Amugy...
Szoptatas után leszokta valaki fejni a maradék tejet? Olvastam hogy a maradekot fejjuk le es persze öntsuk ki. en nemszoktam az baaj?
Laborlelet referencia eltér: más, én meg beparáztam?
Begyulladt a fülem a porc fülbevalótól legalábbis dagadt. Mi a teendő ilyenkor? Beparáztam.

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések az Egészségügyi ellátások rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!