Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Egészségügyi ellátások

A kérdés

"Hogy működik" a szolnoki SZTK balesetije? Hogy kell elmenni?

Edzésen kibicsaklott a bokám, annyira nem vészes, mert nem kellett azonnali orvosi segítség vagy ilyesmi, haza tudtam menni eléggé lassan sántítva. Viszont megdagadt és barnás-zöldesen elszínéződött kissé, ezért holnap elmennék megnézetni az SZTK-ba. De még soha nem voltam ilyesmi miatt, nem tudom mit hogy kell. Mi az az előjegyzés? Kell olyat csinálni? Mert a honlapon szerepel hozzá telefonszám, de nem írja, hogy szükséges. Odamegyek, és hol kell "bejelentkezni"? Mit kell mondani, kinek? Mi ennek a menete? Várhatóan mit fognak csinálni? Hogy zajlik egy ilyen vizsgálat és esetleges kezelés?

márc. 20. 21:15  Privát üzenet  

A válasz
Nem kell időpont, nem kell beutaló. A recepción be kell jelentkezni, a többit ott elmondják.

A válaszíró 85%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/1Időpont márc. 20. 22:15 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Benőtt körmöt mennyire alaposan csinálja meg egy SZTK-s sebész?
Budapesten ingyenes sztk-s vagy olcsó labort ismer valaki?
SZTK szülész-nőgyógyásznak szokás adni hálapénzt rendeléskor, ultrahangnál és társai?
Ajánlana valaki egy jó fül-orr gégészt vagy rendelőt Budapesten? Lehet fizetős is.
Megéri sztk-s endokrinolóhushoz menni vagy inkább magánorvost keressek?
Sztk-ba vagy a tüdőgondozóba kell mennem az egészségügyi kiskönyvemért?

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések az Egészségügyi ellátások rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!