Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Ápolók, nővérek ti náthásan...

Ápolók, nővérek ti náthásan ugyanúgy dolgoztok?

Figyelt kérdés
Gyakorlatom lesz, és eléggé meg vagyok fázva. Gondolom Ti is dolgoztok náthásan, hogyan oldjátok meg, illetve mennyire vagytok betegesek?

2019. márc. 22. 12:04
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Náthával simán dolgozik egy nővér. Utálom a szájmaszkot, de olyankor mindig felveszem. Sosem voltam beteges, egy évben maximum egyszer ha náthás lettem. Gyakorlat alatt sem voltam betegesebb, de a suli utáni első munka évemben többször volt felső légúti megbetegedésem. Utána már szinte semmit sem kaptam el.
2019. márc. 22. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
27%
maszkot fel, Algot be, és irány az osztály
2019. márc. 29. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
Persze. Így is kevesen vagyunk, ilyesmi miatt nem megyünk táppénzre. Maszkot fel és dolgozunk.
2019. okt. 3. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
56%

Hun van az má, koronásan is.

Elvégre fenn kell tartani a betegszámot, ehhez pedig nincs is jobb mint egy vírusdealer nővérke. És akkor másnap is igazolva lesz a kórház szükséglete.


De amióta maszkoznal az emberek, nővérek a kórházakban meg mindenhol, valahogy eltűnt a "nátha". nem is tudom miért...

2022. jan. 18. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
54%

Utolsó válaszoló szégyelld magad, ha te is láttad volna azokat a családi tragédiákat, ahol több családtag is, vagy anya lánya, férj feleség haltak meg a második hullámban, nálunk is az osztályon nem beszélnél igy erről az egészről, abban a pillanatban hogy valakinek a családjában válságos állapotba került valakije a vírus és annak szövődményei miatt már nem hallani olyat hogy nem létezik.

Felháborító az a hozzáállás hogy ha nem gázolunk az utcán térdig a halottakban nincs is világjárvány...

Hat el kell mondjam hogy a mi korházunk(nem nagy) de a 9 ferohelyes hullakamra minden nap megtelt, volt hogy nem is volt elég.

2022. jan. 18. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!