Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » A hélix piercingemre már...

A hélix piercingemre már lejárt a kenőcs, de úgy érzem, hogy még nem gyógyult meg mert fáj, mit tegyek rá, hogy begyógyuljon?

Figyelt kérdés

2019. márc. 22. 21:03
 1/6 anonim ***** válasza:
19%
Vedd ki, érzékeny vagy rá.
2019. márc. 22. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Azt se tudni, mikor készült, miért kéne kivennie? Egy helixnek 6-24 hónap is lehet a gyógyulási ideje. Aki nem ért hozzá, miért kommentál?
2019. márc. 22. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
85%

Normális, hogy fáj. Mondjuk tényleg nem mindegy, hogy mikor szúrattad. Nekem pl. az első helixem 2-3 hónapig fájt elég minimálisan, az újabb pedig mindjárt két hónapja bent van, és fáj. De mivel porcos, 2 év is lehet a gyógyulási ideje.


Egyébként ajánlom a Betadinet, Octeniseptet.

2019. márc. 23. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm, az utolsó két válaszoló segített!:) január 29-én csináltattam, vagyis akkor még érthetően fáj, egyébként nagyon kicsit, és csak ha megmozgatom.
2019. márc. 23. 17:39
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem január közepén lett szúrva és hidrogén peroxiddal kezelem, amit ajánlottak rá, de még eléggé fáj ha mozgatom és sokszor nő mögé púp is, úgyhogy nyugi.
2019. márc. 23. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
<3
2019. márc. 25. 22:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!