Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Lábtörés után szteroid?

Lábtörés után szteroid?

Figyelt kérdés

1,5 éve lábtörést szenvedtem, majd a kórházi kezelés ( fertőzés ) miatt nem fortt össze a csont.

Most össze van forrva, viszont az izmok, ízületek, stb gyengék és lassan épülnek vissza. Azt mondták hogy ezen segítene ha szteroidot szednék.

Mik a vélemények, tapasztalatok? Tényleg segíthetnek?


2019. márc. 24. 12:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia én a szteroidokat nagyon nem ajánlom. Én csak szájöblögetőként használtam ezt írták fel. Ráadásul nagyon keveset használtam. De már az első öblögetesnel beszúrt a vesém.maga a szer nem használt nekem de a mellékhatásait kb fél évig éreztem még.ja és alig pár napig használtam az arcon felpuffadt és érdekes módon vírusos szemgyulladásom lett ami még az életben nem volt nekem.presnisolon volt a neve.
2019. márc. 24. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
*prednisolon bocsi
2019. márc. 24. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Miert segitene a szteroid? Koze sincs ahhoz, amire te kerdezed... Egeszsegugyis meg ilyet biztos nem mondott. Maximum anabolikus szteroidot akarsz szerezni testepiteshez, de az meg illegalis.


Elso valaszolo: inkabb csak pszichesen letezik nalad ilyen problema... Lokalisan alkalmazott szteroid fel sem szivodik olyan mertekben, hogy barmi mellekhatast is okozzon. Mellesleg a prednisolon egy kortikolszteroid, amit (meglepetes) termel a mellekvesed joval nagyobb mennyisegben, mint amennyi bejutott volna a szervezetedbe, ha a szajvizet akar le is nyeled.

2019. márc. 24. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ja pszihésen éreztem fél évig mintha megrugdostak volna, hogy leszakad a vesém.😂😂 Legalább hülyeséget ne írj. Felkelni nem bírtam.
2019. márc. 24. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!