Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Hol tudok vásárolni férfi 2cm...

Hol tudok vásárolni férfi 2cm sarokmagasságú cipőt?

Figyelt kérdés

Ortopédián jelezték, hogy szükséges lenne 2cm sarokmagasságú lábbelit hordanom (papucsból is kellene otthonra, de ez egyenlőre csak másodlagos).


Ezen a héten már annyira fájt a 'divatcipőben' a térdem, hogy azt nem kívánom senkinek. Egy nagy bevásárlóközpontban összesen 7 cipőboltban voltam és sehol nem tartották nyilván a sarokmagasság méretét és találomra nem szerettem volna vásárolni (köztük Scholl gyógyászati boltban is).


Már nem vagyok biztos én sem hogy mi is minősül 2cm sarokmagasságnak, mert egyes eladók elkezdték lemérni kívülről a cipő sarkát, de szerintem a sarokmagasságot a talp elejétől a sarok végéig számított magasság (tehát pl 2cm platform magasságú cipőnek a sarkának 4cm-nek kellene lennie, hogy meglegyen a magasság).


Utánaolvastam és az ideális sarokmagasság tényleg 2-3cm között van, így most annak örülnék ha tudnék valahonnan vásárolni vagy esetleg csináltatni. Arra gondoltam hogy futócipő boltban talán nyilvántartják ezt és ott tudnék vásárolni, de nekem akár egy gyógyászati cipő is megteszi, mivel most az egészségemről van szó.



#cipő #bakancs #térd #papucs #sarokmagasság
2019. ápr. 7. 18:53
 1/2 anonim ***** válasza:
Attól tartok, hogy a legegyszerűbb, ha egy suszterral rátetetsz a meglevő cipő sarkára egy kis magasítót (talán a MrMinit is megcsinálja ?).
2019. ápr. 7. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Futócipőkből deszkásból kosarasből és bakancsból van vastagabb talpú.
2019. ápr. 16. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!