Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Melyik orvoshoz kell mennem...

Melyik orvoshoz kell mennem ha a combommal van baj?

Figyelt kérdés

A jobb combomban egy bizonyos részen egy csíkban (azt hiszem combközelítő izom de nem biztos, a vaginámtól a térdemig) rettenrően fáj, feszül, kitapitható, hogy kemény és feszes, nem tudok rá nyújtani és a sportomhoz a szükséges a hajlékonyság ezért duplán frusztrál.


Bocsánat a hosszú magyarázatért de hátha van itt aki ért hozzá. Voltam már 3 háziorvosnál de mind más "kezelést" adott, masszázst és magnézium szedését javasoltak de szeretnék olyan orvoshoz elmenni aki meg is nézi, megtapintja a lábamat, nem csak találomra felìr valamit.


Milyen orvoshoz kellene elmennem ezzel a problémával? Nem tudom hogy sport közben sérült-e meg, egyszer csak észrevettem hogy fáj .



2019. ápr. 8. 23:16
 1/3 anonim ***** válasza:
Ortopédus
2019. ápr. 8. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mehetsz háziorvoshoz is, csak mondd el, hogy a masszázs és a magnézium nem használt.
2019. ápr. 9. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Házirvoshoz nem szeretnék menni mert egyik sem vizsgált meg eddig csak találomra rábökött egy kezelésre, anélkül hogy tudná mi bajom van, szeretnék olyan orvoshoz menni aki meg is vizsgál

2019. ápr. 9. 09:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!