Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Egészségügyi ellátások

A kérdés

Sebészek elolvassák az e-maileiket, amit a betegük ír? Kórházi címre írtam.

Keress kérdéseket hasonló témákban: sebész, érdeklődés, e-mail

ápr. 11. 15:08  Privát üzenet  

A válaszok
A kérdező kommentje:

Vagy telefonon kellene érdeklődni? De lehet zargatni egy sebész főorvost? Nem veszik sértésnek?

# 1/3Időpont ápr. 11. 16:12 Privát üzenet
Biztos nem olvasnak e-mailt. Sebészek, nem titkárnők.

A válasz 53%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 85%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/3Időpont ápr. 11. 22:50 Privát üzenet
Te komolyan azt hiszed, hogy egy sebész szakorvos a kórház központi címére érkezett leveleket olvasgatja? És még én vagyok az idióta.

A válaszíró 85%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/3Időpont ápr. 12. 22:46 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Ajánljatok nekem olyan kiadót, vagy írói oldalt, ahol ténylegesen elolvassák a beküldött kéziratot. Vagy nincs ilyen? Lassan de biztosan haladok a regényem írásával, és szeretnék...
A windows 10 visszajelzés funkciójában ha beküldök egy problémát elolvassák?
Roundcube szerveren hogyan állítható be, hogy fixen maradjon minden levél olvasatlan akkor is ha elolvassák?
A szüleim elől hova tudnám elrejteni a naplómat? Attól tartok ha megtalálják akkor elolvassák Értelmes válaszokat várok
Hol tudnék kapcsolatba lépni híres emberekkel, hogy elolvassák az üzenetemet, és esetleg válaszoljanak is rá?
Hogy csinálják, hogy egyszer elolvassák, és már tudják is?

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések az Egészségügyi ellátások rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!