Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » MR vizsgálatra ha kifizetem,...

Már19nevetirtam kérdése:

MR vizsgálatra ha kifizetem, van varolista?

Figyelt kérdés

Üdv.

A szakorvos mondott valami olyat hogy soronkivulit kerjek ,mert jobb lenne minnel hamarabb megcsinalni ,hogy utana megmutsek a labamat,mert addig nem tudok dolgozni..

alapbol mire idopontot kapok az sokara van tudom.

csak azt nem ertem ,hogy ha kifizetem akkor egybol megcsinaljak-e vagy parnapon belul ,mert akkor kifizetnem.



2019. ápr. 11. 15:31
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Egyből megcsinálják - persze pár napon belül - s a leletet akár rögtön megkaphatod, nem kell heteket várni rá mint TB alapon.
2019. ápr. 11. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Attól függ hova mész. Van ahol már aznap van hely, van ahol pár napos várólista van. (Van ahol meg nincs is fizetős lehetőség). Érdeklődd meg telefonon.
2019. ápr. 11. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

jajj de jo..

Annyi kiegeszitést tennek hozza,

hogy németbe dolgoztam ,felmondtam ,hazajottem ,mert hogy megyek egy masik helyre vissza ,eltelt kozbe 2 honap szoval nincs biztositásom..most intéztem befizetem utana mennek el,es kifizetnem ezt az mr dolgot ,de gondolom nincs igyse semmi akadalya ennek?!

2019. ápr. 11. 15:41
 4/6 anonim ***** válasza:
Magánkórházakban - ahol csak fizetős ellátás van - a legtöbb vizsgálatra másnapra már kapsz időpontot. Ha reggel hívod őket, lehet már aznap estére.
2019. ápr. 11. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha kifizeted, nem kell a TB biztosítás!
2019. ápr. 11. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

értem ,igen a mutet miatt csinalom a biztositast..

köszönöm a valaszokat :)

2019. ápr. 11. 15:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!