Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Pesti vérvétel időpontok?

MuSky kérdése:

Pesti vérvétel időpontok?

Figyelt kérdés

vidékről költöztem ide így számomra meglepő, hogy két hét várakozási idő van egy beutalós, vérképes vérvételre,

nagyjából ez az átlagos minden kórházban és laborban pesten?

vagy csak a viii. kerületi jek van ennyire leterhelve



2019. ápr. 24. 14:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Nálunk ahogy megkaptuk a beutalót lehet rögtön menni, de több, mint 2 órát vártam mire sorra kerültem.
2019. ápr. 24. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom milye várakozási időről van szó.. reggel bemegyek az sztk-ba, húzok egy sorszámot, fél órán belül leveszik a vért, másnapra a labor megküldi az eredményt. Bemegyek, felveszem, ennyi.
2019. ápr. 24. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
én a Józsefvárosi Szent Kozma Egészségügyi Központ laborjába kaptam a beutalót a háziorvostól és ott időpontot kell kérni, lehetett online is és két héttel későbbre volt a legelső szabad
2019. ápr. 24. 15:02
 4/5 A kérdező kommentje:
még fel is hívtam őket, hogy ez a két hét átlagos várakozási időnek számít-e és azt mondták, hogy igen
2019. ápr. 24. 15:03
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát ez így elég gyatrán hangzik.. ez itt BP-n nem nevezhető átlagosnak - egyelőre még..
2019. ápr. 24. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!