Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Inzilinrezisztencia vizsgàlato...

Inzilinrezisztencia vizsgàlatot szerettem volna, mert policisztás óvàrium szindrómàm van, de azt mondtàk a laborban, hogy csak úgy csinàljàk meg, hogy előbb éhgyomri vércukrot néznek, és ha az magas, akkor?

Figyelt kérdés

Régen nem így volt, hanem egyből megcsinàltàk a terhelésest is. Nekem nem lesz így indokolt valószínűleg, mert a cukrom még hat.értéken belül van.

Nem tudom,miért ilyen elavultak, amikor az IR-nek pont az is az egyik "lényege" úgymond, hogy a cukorbetegség előszobàja, attól, hogy a cukrom még nem magas, IR-em nàr lehet...

Szerintetek tudok emiatt reklamàlni ott úgymond, hogy csinàljàk meg?


2019. ápr. 30. 11:34
 1/2 anonim ***** válasza:

Orális cukorterhelést kérhet a háziorvos is, ha ad beutalót a labornak meg kell csinálni.

Egyébként meg elmehetsz magánúton is.

2019. ápr. 30. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszi a vàlaszt!

Bocsi, közben màr tàrgytalan, mert felhívtam őket újra, megkérdeztem, azt mondták, hogy ez amiatt van, hogy előbb meg kell nézni az éhgyomrit, mert ha valakinek alapból magas, akkor nem lehet megterhelni, mert rosszul is lehet.

2019. máj. 1. 00:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!