Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Ma voltam tüdöszürön és rossz...

Ma voltam tüdöszürön és rossz szàmot adtam meg, most màr emlékszem. Ebböl lehet baj?

Figyelt kérdés
Szóval nem tudom mi történt velem. Eléggé elhülyültem itthon munkamelkulikent szerintem. De most lesz munkàm. Szóval az én szàmomat összekombinàltam anyàméval. Vagyis en 70 es vagyok es azt mondtam hogy 70 plusz anyam szama. Szoval nem vagyok normalis. Visszaideztem a dolgokat es beugrott ezt mondtam. Ssoval ha felhivjak az egy vadidegen ember lesz mivel anyam 30-as.
2019. máj. 2. 18:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Ne csinálj a bolhából elefántot. Felhívod őket, és bediktálod a jó számot (egyébként nem te vagy az egyetlen, akinek ezzel problémája van, saját magát ritkán hívja fel az ember). Amúgy ha valakit lelet miatt keresnek, először bemutatkoznak, és megkérdezik, hogy "XY-nal beszélek-e". Szóval nyugi.
2019. máj. 2. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Vagy eleve nem is létezik az a szám amit megadtál. Amikor mész a leletért vagy arra jársz menj be és mondd el hogy korábban ott voltál és az adataidat szeretnéd módosítani, indoklásként ne mondd azt hogy más ember számát adtad meg, meg azt hogy eleve elcseszted hanem mondd azt hogy megváltozott a számod, semmi közük hozzá miért ezt ne mondd meg, és ennyi.

Egyébként felhívni csak akkor fognak ha valamit találtak és az orvos berendel egy újabb vizsgálatra amit azonnal ki is értékel előtted. de ha nem mész be változtatni és felhívják a számot amit megadtál ami vagy létezik vagy nem, és ha el is veszi valaki, legfeljebb azt mondja hogy tévedés bla bla akkor ugye ők mivel nem tudtak telefonon elérni majd postai úton levélben fognak értesíteni.

2019. máj. 2. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Na akkor nincs olyan nagy baj. Köszönöm szépen a gyors vàlaszokat.
2019. máj. 2. 18:47
 4/5 anonim ***** válasza:
Én is tüdőszűrőben dolgozom, csak a biztonság kedvéért kérünk telefonszámot. Csak ha nagyobb baj van, általában akkor használjuk. Másra nem kell, senkit sem hívogatunk egyenként, hogy kész a lelet, vagy hogy mi lett az eredmény. Tehát ritkán kell. Ha úgyis mégy a leletedért, majd akkor bediktálod a jó számot. Ha nem akarsz visszamenni a leletért, vagy nagyon izgat a dolog, hívd fel a szűrőt, és diktáld be a jó számot! Kijavítják neked a gépben. Ne aggódj emiatt!
2019. máj. 2. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Rendben köszi. Jövöhéten megyek érte személyesen.
2019. máj. 2. 19:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!