Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Egészségügyi ellátások

A kérdés
rekucika1994 nevű felhasználó kérdése:

Intim mosakodó gélt szoktam használni intim területre és most váltottam mosakodó gélt, X-Epil használok, azt írja a mosakodógél hogy gyulladásra is jó a baktériumok szaporodása ellen! A hüvelyhez is lehet tenni? Vagy csak két oldalt, lehet?

máj. 12. 23:17  Privát üzenet  

A válaszok

Szia

Én is ezt használom de csak két oldalt

A hüvelynel intim törlőkendőt szoktam használni :)

A válaszíró 70%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont máj. 13. 00:06 Privát üzenet
Ypszilon1980 nevű felhasználó válasza:

Ha bakteriális fertőzésed nincs, akkor nem kell ilyet használnod, ha meg igen, akkor is csak körülötte. Ha sokat használod, akkor felborul tőle a PH-d.

A válaszíró 73%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/2Időpont máj. 13. 06:49 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Ha beoltatom magam HPV vírus ellen,100%ban védett leszek?
Hova adják a tetanusz ellen az injekciót?
Hepatitis A vírus ellen kaptam védő oltást. Rosszul húzta ki a tűt, be van duzzadva a helye, és felfigyeltem a fájdalomra meg nyomkodtam jóval felette és olyan érzés volt mintha...
Felulvizsgaltak a tappenz jogosultsagom, mit tehetek a dontes ellen?
Mit tegyek fájó torok ellen?
Korpás haj ellen jó?

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések az Egészségügyi ellátások rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!