Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Visszamenőleg adnak féléves...

Visszamenőleg adnak féléves felmentést testnevelés alól?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Szóval, baj van a lábammal, pontosan nem tudom hirtelen hogy mi, de annyi a lényeg hogy a bokám, talpam, térdem főképp durván tud fájni. Épp ezért elmentem ortopédushoz ahol kaptam igazolást, viszont ez lejárt, most megyek nemsokára vissza, viszont a tesitanárom így év végén közölte velem hogy az egész félévre kell kérnem egy igazolást, vagy pedig nem fog átengedni. (kb április közepéig volt felmentésem, és végig közöltem a tanárommal hogy mikor kaptam időpontot)

#testnevelés #felmentés #ortopédia #visszamenőleg #éves felmentés #féléves felmentés
2019. máj. 13. 00:43
 1/3 Ypszilon1980 ***** válasza:
Ortopëd orvosoddal ezt meg tudod beszélni.
2019. máj. 13. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Kérdett rá telefonon, de nem értem miért csak április közepéig adtak akkor felmentést, miért nem az új időpontig?
2019. máj. 13. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Kistakiqaa válasza:
Akkor készülj az évismétlésre tesa.
2019. jún. 8. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!