Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Nagykanizsai kórházról mi a...

Nagykanizsai kórházról mi a vélemény, tapasztalat? A politikában, közéletben gyakori téma, hogy siralmas helyzetben van az egészségügy.

Figyelt kérdés
Ez mennyire látszik a Nagykanizsai kórházon? Várólista, épület állapota, wc-papír, szappan, kórházi koszt, ellátás minősége, nővérek és orvosok szakmai és emberi hozzáállása, betegekkel bánásmód, hálapénz stb.

2019. máj. 14. 10:37
 1/4 anonim ***** válasza:
71%
A mosdók tisztasága kritikán aluli, papírtörlő,wc papír, szappan soha sincs,egyik osztályon sem(szakrendelők) Az orvosok jók,tapasztalt szakemberek.A nővérek hát nem egyformák, van kedves is, meg olyan is akit élőlény közelében nem engednék.Van viszont nagy rossz tapasztalatom,egy bizonyos osztályon feküdtem 2.hétig, (baleset,törés+műtét) a nővérek szinte semmit sem segítettek, azt mondták fiatal vagyok oldjam meg,mozogjak! Jah,hát friss töréssel nagy könnyű mozogni. Az orvosok viszont itt is nagyon felkészültek voltak jó szakemberek.Az orvosoktól jó véleménnyel vagyok,az ápoló személyzet röplabda nagyon rossz véleménnyel,nem segítőkészek,nem kedvesek,tisztelet az igen kevés kivételnek.A bentfekvő osztályok elég tiszták,de az sztk-részleg nem, főleg a mosdók.
2019. máj. 14. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Bocsánat: röplabda: ezt a teló írta o oda:)
2019. máj. 14. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
41%
Igen, az ellenzéknek fontos az egészségügy - amíg kormányra nem kerül.
2019. máj. 14. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

wc kel tényleg gáz

anno elkisértem haveromat mert bement valami papírért és nem találtam wc t csak mozgáskorlátozottat

megkérdeztem hol a férfi wc és a mozgáskorlátozott volt az uniszex wc

nem találtam meg a villanyt és még csak bezárni se tudtam az ajtót és 3 öreglány rámnyítottxdxdxdxd

az egyik szégyenkezve várt kint a sorára

ezt muszály volt kiadnom magamból mert annyira vicces

2019. máj. 15. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!