Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Milyen formában lehet egy...

Milyen formában lehet egy orvos ellen feljelentést tenni?

Figyelt kérdés
Arra gondolok, hogy kihez kell fordulni, hogy kell kinéznie a panaszlevélnek és ha több év távlatából történt meg az eset, akkor mennyire van haszna.

2019. máj. 23. 14:17
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Panasszal semmire nem mégy, kellenek tanúk, dokumentumok, de mostanában olyan nehéz a perindítás, hogy nagyon meg kell gondolni.
2019. máj. 23. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Betegjogi képviselőnél kell panaszt tenni, ha azt szeretnéd. Feljelentést pedig a rendőrségen kell tenni. Hogy mennyire van haszna az az esettől függ illetve, hogy mit szeretnél elérni.
2019. máj. 23. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Attól függ, hogy mi történt és mit szeretnél elérni.

Mi műhibát gyanítottunk a lányunk ellátásánál, ezért műhibára szakosodott ügyvédi irodát kerestünk meg. Ők intéznek mindent, ők kérték ki a papírokat, kerestek szakértőket, járnak bíróságra. Mi csak polgári pert indítottunk, büntető feljelentést nem tettünk, mert így is 5-7 év, míg lezárul a per, úgy pedig ennek a duplája lenne kb.

2019. máj. 23. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Remek, akkor hagyjuk.
2019. máj. 23. 14:42
 5/10 Ypszilon1980 ***** válasza:

Igen, elég lassú folyamatok ezek.

Betegjogi képviselő első körben szerintem, de lehet úgy is, hogy rögtön erre szakosodott ügyvédhez mész, akkor tuti te nyersz, viszont sok idő ez. Általában szeretnek peren kívül megegyezni.

2019. máj. 23. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Mennyi a több év?
2019. máj. 24. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ó és mi a cél? Kártérítés vagy az orvos elmarasztalása? Nagyon nem mindegy.
2019. máj. 24. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Az orvos elmarasztalását akartam, nagyon megalázó volt amit csinált. Nem érdekel se börtön, se pénz az előbbire amúgy is elég kevés esély van. Nem annyira durva amit csinált, de engem teljesen tönkretett, és lefogadom, hogy egy akkora ****** hogy abban a hiszemben él ma is, hogy ő a legjobbat tette abban a helyzetben. De teljesen feleslegesen gondolkodtam rajta, mint kiderült.
2019. máj. 24. 13:29
 9/10 anonim ***** válasza:
Mi történt pontosan? Egészségkárosodásod származott belőle?
2019. máj. 24. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Hagyjuk inkább, minimális igen.
2019. máj. 24. 15:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!