Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Mennyibe kerülne? SÜRGŐS!

Mennyibe kerülne? SÜRGŐS!

Figyelt kérdés
Nincs TB-m fizetve, és munkához kellene tüdőszűrőre mennem, mivel nincs TB-m azt mondták az OEP kiszámlázza a szűrést! Kerestem, de erről nem találtam infót! Mennyibe kerülne ez? Azt tudom, hogy 40év alatt 840ft. De maga a vizsgálat?
2010. júl. 7. 14:57
 1/9 anonim ***** válasza:
A tüdőszűrés tarifája 840 Ft. Ennyit kell fizetni.
2010. júl. 7. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
nem mert az csak a 30-40 éves kor alattiakra volnatkozik! Nekem viszont van beutalóm, de nincs TB magyarán magát a vizsgálatot megcsinálják, de kiszámlázza az OEP! Ennek az összegére lennék kiváncsi!!!!
2010. júl. 7. 15:08
 3/9 anonim ***** válasza:
Ami ennél cifrább lesz, az az lesz, amit az APEH kiszámláz, miután összegyűlt egy szép nagy tartozásod az elmaradt TB járulék után.
2010. júl. 7. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Amúgy szerintem legegyszerűbb, ha felhívod azt a tüdőgondozót, ahova mész, mivel országosan nem egységes, hogy mennyibe kerül a vizsgálat.
2010. júl. 7. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Miért nem hívod fel a tüdőgondozó rendelőt,és kérdezed meg tőlük??ők meg tudják mondani a teljes árat. Az apeh.tól sem kell félni,mert ha nem fizettél akkor is csak visszamenőleg kell pár hónapot fizetni.Én az apeh-et hívtam fel mert én már 2007 óta nem fizetek TB..Csak annyi hátrányom van,hogy mindenért fizetnem kell.De ez nem gond mert eleve magánorvosokhoz járok ha kell....

Annyit mondtak csak,hogyha egyszer újra otthon fogok dolgozni akkor 3 hónapot visszamenőleg fizetni kell ha azt akarom,hogy rögtön legyen TB támogatásom...

Szóval telefonálj be a tüdőgondozóba. Én is ezt szoktam tenni ha orvosi infó kell..

2010. júl. 7. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Bemész a Tdőgondozóba. Akár van beutalód, akár nincs, megmondod, hogy munkavállaláshoz van szükséged vizsgálatra.

Korodtól függetlenül leperkáltatnak veled 840 forintot. Megcsinálják a vizsgálatot, kapsz egy stemplit és kész.

2010. júl. 7. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Úgy látszik nincs mit tennem, felhívom, csak azért kérdeztem itt, hátha járt így valaki más is...
2010. júl. 7. 15:21
 8/9 A kérdező kommentje:
Utolsó a munkavállaláshoz többet kell fizetni! a 840ft csak az alap ha vki nem 40éves még...
2010. júl. 7. 15:22
 9/9 anonim ***** válasza:
Foglalkozás egészségügyi célú tüdőszűrés díja: 3.000 Ft.
2010. júl. 13. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!