Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Mit/miket csinálnak a reumatol...

Mit/miket csinálnak a reumatológián?

Figyelt kérdés
Voltam a minap dokinál mert két éve legalább néha néha előjön az hogy fáj a hátam. De olyan szinten hogy olyankor nehezen veszek levegőt mintha csak a két lapockám közé szorult volna a levegő vagy nemtudom. Voltam már ezelőtt is dokinál csak annyit mondott erre hogyha fáj vegyek be diclofenacot... Ezt még a gyerek orvosom mondta. Most érdekes a felnőtt orvosom eltudott küldeni kivizsgálásokra... Amikor fájt,bevettem de semmit nem ért. Néha egy alvás helyre hozott kis ideig de ez nem mindig vált be. Most elküldtek néhány helyre hogy vizsgáltassam ki. Van hogy attól jön elő hogy futni járok és így futás közben,van hogy csak egy egyszeri sétálás közben miközben mondjuk felsétálok a dombon de olyan is van hogy a semmitől jön ez elő. Ma mondjuk a mellkasomnál éreztem nyomást,szúrást:S
2010. júl. 7. 21:22
 1/2 anonim ***** válasza:
Akkor most mi is a kérdés?
2010. júl. 12. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Leecseteltem hogy miért kérdezem... A kérdés felvan tüntetve... Csak azt szeretném meg tudni hogy reumatológián mit csinálnak? Mint kivizsgálás szempontjából vagy hogy mondjam...
2010. júl. 12. 17:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!