Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Mi a véleményetek erről az...

Mi a véleményetek erről az "orvosról? "

Figyelt kérdés
Tavaly a "kiváló" magyar egészségügynek köszönhetően kaptam egy szép kis húgycsőfertőzést és ebből következően húgycső szűkületet. Ezt csak műtéttel lehetett megoldani. Viszont volt egy "orvos" aki elkezdte verni magát hogy nem érdemes megcsinálni mivel már alig van vizeletem. Ugyanis veseátültetett vagyok de már leállt és művesén vagyok egy ideje. Szerinte ha nincs vizeletem akkor felesleges engem rendbe rakni. Ha rajta múlott volna akkor egész életemben élhettem volna állandó lázzal a fertőzés miatt meg folytonos húgycső fájdalommal mert szerinte ha nincs vizelet akkor már nem is kell foglalkozni a problémával...

#"orvos"
2019. jún. 2. 16:54
 1/6 A kérdező kommentje:
Hm ezt a kérdést kiírni egy fos ötlet volt...
2019. jún. 2. 17:31
 2/6 anonim ***** válasza:
35%
Az egészségügy szar,a fickó inkább hentes-mészáros,mint orvos,legközelebb menj magán dokihoz.A kérdést kiírni,tényleg fos ötlet volt.
2019. jún. 2. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
74%

Hát...igazából nincs is kérdés, de már megszoktuk. :)

Te magad leírtad rá úgymond a választ és várod, hogy helyeseljünk. Hja, lehet nem volt toppon a doki, tényleg. Gyulladásra van gyógyszer, ha nincs vizelet, akkor magától, fertőzés nélkül is összeszűkül a húgycső...

Nekem nemhogy vizeletem, konkrétan vesém sincs, de eszembe nem jutna a húgycsövemet műttetgetni, hogy szűk. Ejakulálni tudok = pont jó :)

2019. jún. 2. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Na akkor:


1: Köszönöm ez a probléma már megoldódott.


2: Második válaszoló a húgycső nem szűkül össze magától képzeld el... Ha így lenne akkor minden művese kezeltnél ez lenne a helyzet. Nekem azért történt ez meg mert előzőleg felsértették a katéterrel...

2019. jún. 2. 17:42
 5/6 Ypszilon1980 ***** válasza:
58%

Ez kb. minden második katéterezett betegnél előfordul, ezt lehet kezelni.

Azzal, hogy szedsz gyógyszert pluszban megterheli a veséidet, kockázat, így ő ezt nem javasolta. Az más kérdés, hogy ezt alpári módon tálalta. Másik orvost keress, ez a megoldás a jövőben.

2019. jún. 2. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
18%
Annyira imádom amikor olyan emberek szidják a magyar EÜ-t akik rég hullák lennének a magyar EÜ nélkül. :-D
2019. jún. 3. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!