Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Abortusz után minden éjjel...

Abortusz után minden éjjel elviselhetetlen fájdalom, görcsöl és, éles, szúrós fájás, normális ez?

Figyelt kérdés
Csak csütörtökre kaptam idopontot,de addig nem bírom ki,normális ez ?

2019. jún. 8. 01:32
 1/9 anonim válasza:
100%

Szia!

Nem vagyok érintett, de szerintem jobb nem kivárni ha kibírhatatlanul fáj és nem csillapodik semmit sem. A csütörtök nagyon messze van még, inkább menj el egy nőgyógyászati ambulanciára/sürgősségire!

2019. jún. 8. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nőgyógy sürgősségi.. lehet bent maradt valami és attól görcsölsz. Életveszélyes is lehet.
2019. jún. 8. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
De napközben hogy lehet,hogy egész jól elvagyok,csak kicsit szokott belenyilalni meg fájni,de éjszakankent egyre erősebbek,csak fetrengek,remegek ,sírok a fájdalomtól? Kérem akinek volt ilyen műtéte válaszoljon,mikor szűnik a fájdalom?
2019. jún. 8. 04:53
 4/9 A kérdező kommentje:
Félek,hogy nem fogadnak ott,műtét előtt egyszer már voltam,rengeteget kellett várni,mire sorra kerültem és meg sem vizsgáltak. Akkor is azt mondta,hogy időpont nélkül nem vizsgál meg. Ezért kértem időpontot. De az még olyan messze van .
2019. jún. 8. 04:56
 5/9 anonim ***** válasza:
79%
A sürgősségi nőgyógyászat pont azért sürgős,mert nem kell időpont. Oda akut esetek mennek és ha te így szenvedsz egy beavatkozás után,az nem normális. Sajnos nekem is nemrég volt elhalt magzat miatt küret, de már rögtön a műtét után elmúlt a fájdalom és azóta sincs semmi bajom. Az,hogy ennyire fáj,nem normális szerintem.
2019. jún. 8. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 sassszem ***** válasza:
Azóta hogy vagy?
2019. jún. 10. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ilynekor mindenképp megvizsgál ha van idöpontod ha nem mütét után vagy, egyébként erős fájdalom vérzés, bűzlő váladék, láz nem normális

De nekem is volt és kb két naoig én is rohadtul erösen görcsöltem, és nekem is érdekes módon csak ilyen késő délutántól kezdett fájni (két nap után kijött egy nagyobb datab véres izé és elmúlt) a két hetes kontrollon pedig nem volt baj

2019. jún. 11. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Na, mi volt? :)
2020. jan. 6. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Szovetdarab maradt bennem. Szerencsére tavozott. Es gyulladas. Irtak fel antibiotikumot
2020. jan. 7. 16:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!