Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Ez tényleg nagyon sürgős...

Ez tényleg nagyon sürgős nekem. Ezek közül mi, hogy lesz?

Figyelt kérdés

Ma megyek térd MR-re. És félek.. Teljesen betolnak abba a nagy fehér cuccba? Egyébként ez az első Mr vizsgálatom. Lehetek rövidnadrágban? Vagy bugyira levetkőztetnek?

Melltartót le kell venni? Mindenképp itatnak olyan kontraszt anyagot? A válaszokat előre is köszönöm



2019. jún. 20. 11:15
 1/5 anonim ***** válasza:
37%
Mivel a térdedet nézik, nem hiszem, hogy teljesen betolnak, szerinte csak alulról derékig. Szerintem rövidnadrágban lehetsz, mivel a térdedet nézik. A melltartódat nyilván nem kell levenni, miért kellene? Nem koponya Mr-em volt, semmit nem kellett levennem, kivéve az övemet és egyéb fémes dolgot. Kontraszt anyagot én nem kaptam az aszt hiszem attól függ, miért kérik a vizsgálatot.
2019. jún. 20. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen 😊 ❤️
2019. jún. 20. 12:38
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha fémes anyagokat le kell venni akkor a melltartót is, a csatja fém, de a pólod biztos maradhat
2019. jún. 20. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
3., nekem nem kellett levennem a melltartómat, annyi nem hiszem, hogy számít.
2019. jún. 20. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én férfi vagyok 3x voltam ilyen vizsgálaton.

boxerig le kellett vetkőznöm, igaz nyaki gerinc mri vizsgálat volt de teljesen betoltak.

Én pánikolok a zárt helyektől legyen az lift, vagy bármi más szűk hely.

Kapsz a kezedbe egy pumpát, ha rosszul érzed magad meg kell nyomni, és kihúznak. Nekem ezt mondta a doki, de azt is mondta, ha megnyomm akkor nem tudja megismételni rögtön utána, mert több beteg vár még, nincs ideje.

Kapsz füldögót, kattogásokat, sípolást hallasz, azt javaslom, ha te is félsz csukd be a szemed a vizsgálát alatt és próbálj meg kicsit aludni, vagy ha nem megy csak csukd be a szemed és gondolkozz más dolgokon.

2019. jún. 21. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!