Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Megrázott az autó gyújtáskábel...

Megrázott az autó gyújtáskábele lehet tőle bajom?

Figyelt kérdés
Járó motornál egy pillanatra megrázott. Kicsit megijedtem azonnal el hátra is ugrottam lehet tőle bármi bajom?

2019. jún. 22. 13:09
 1/8 veterán vas ***** válasza:

Ha egy nagy gödör volt mögötted amikor hátraugrottál, akkor igen.

Amúgy meg, mi a fenéért kell babrálni egy járó motoron? :/

2019. jún. 22. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Szóval nem?
2019. jún. 22. 13:23
 3/8 anonim ***** válasza:
69%
Nem, legfeljebb felvillanyoztad a napod...
2019. jún. 22. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válszt és egyébként tudom hogy nagy hülye vagyok hogy járó motort babráltam de tanultam belőle mégegyszer kösz a választ!
2019. jún. 22. 13:33
 5/8 A kérdező kommentje:
Esetleg ha van valaki aki másképp gondolja vagy egyetért az kérem írjon mert érdekel minden válasz.
2019. jún. 22. 13:35
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha hátra tudtál ugrani, nem lehetett olyan komoly. Mérd meg a vérnyomásod!
2019. jún. 22. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Vérrög nem kelletkezhetett?
2019. jún. 22. 15:41
 8/8 veterán vas ***** válasza:

Miután ennyi idő elteltével még mindig tudsz ilyen kérdéseket föltenni, az bizonyára arra utal, hogy nem lehet nagy baj. Ne lihegd túl a történetet.


Ha tudnád, hogy az autókkal foglalkozó emberkéket -köztük engem is- hányszor rázott már meg a gyujtáskábel életük során alatt......... ;)

2019. jún. 24. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!