Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Eltört az orrom. Többi lent?

Eltört az orrom. Többi lent?

Figyelt kérdés

Egy veletlen balest folytan orrba vagott a haverom (kisse reszegek voltunk es egymast ijesztgettuk). Verzett egy percig utana elallt. Most faj alig erzem. De nem erzem veszesnek viszont azt latom h veralafutasos kicsit es fura. Nem tudom.... Lehet eltort. Ereztem hogy reccsent az egesz mikor tortent. Arra lennek kivancsi ha elmennek ezzel orvos mi lenne? Ha tegyuk fel muteni kellene (mert lehet kell ) akkor a tb fizetne? egy ha plasztikaztatni kellene akkor is allna a tb?


tudom hulyek voltunk de mar ezen semmit nem valtoztat. :( eddig se voltam az orrommal megelegedve most meg mar plane nem xC es rohadtul banom az egeszet...


20/L



2019. jún. 30. 03:01
 1/3 A kérdező kommentje:
es ha nem megyek ezzel orvoshoz (mert annyira nem latszik veszesnek ) akkor mi lesz?
2019. jún. 30. 03:02
 2/3 anonim ***** válasza:
Jobb lenne ha látna egy orvos ott kiderül hogy eltört vagy sem
2019. jún. 30. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Kétlem hogy eltört volna az orrod az elmondottak alapján.

Ha eltört volna akkor látnád ha belenézel a tükörbe mert nem úgy állha ahogy eddig. Ha bemennél az orvoshoz akkor ő adna bele érzéstelenítő injekciót és megpróbálná helyrerakni.

A tb csak akkor fizet ha orrsövényműtétre van szükséged, azért mert nem szép nem.

Nekem többször tört el az orrom azért tudom:)

De volt orrplasztikám.

24/f

2019. jún. 30. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!