Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Anyajegyet leszednek ingyenese...

Anyajegyet leszednek ingyenesen ha szimplán csak zavar?

Figyelt kérdés

Kisebb koromban leszedtek egy anyajegyet ami elrákosodhatott volna, most érdekelne hogy olyat is leszedethetek ami egyszerűen zavar és esztétikailag sem szép?

2 van a homlokomon, olyan mintha szarvacskáim lennének, egy a nyakamon ami picit kiáll és mindig belekapok fésűvel, illetve egy nagyobb a hátamon ami "lifeg" és ha vakarózom belekapok.


2019. júl. 2. 10:54
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Ha "ingyen" akarod akkor bemehetsz az sztk-ba bőrgyógyászhoz, az megnézi, hümmög aztán vagy leszedi vagy nem.
2019. júl. 2. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
69%

1, Nem a bőrgyógyász szedi le, hanem a sebész.

Amúgy ha azt mondod, hogy érzékeny/fáj akkor ajánlani fogja az eltávolítást. A nyakadon és a hátadon lévőre meg is van az indoklás.

2019. júl. 2. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
29%

2. vagy rögtön esetleg traumatológus, nem?


Az anyajegyek/szemölcsök egy jelentős részét bőrgyógyászati szakrendelésen belül leszedik.

2019. júl. 2. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
53%

Én csak annyit írnék ide,hogy anyajegyet sebészeten szednek, mivel kivágják.

Bőrgyógyász ecsetelni szokta a szemölcsöket, vagy lekap egy fibromat, de ezt se mindenhol. Én nem hallottam még olyat,hogy valaki bőrgyógyászaton kivágatott a borgyogyasszal anyajegyet.

Kedves kérdező, tb alapon nem szoktak anyajegyet leszedni,ha "zavar", azt csak magánban tudod leszedetni, azert meg ugye fizetni kell.. amit a 2.válaszoló írt, az jó ötlet. Mondd, hogy rendszeresen belekapaz, es sokszor fáj, viszket.. ha a bőrgyógyász nem ítéli veszélyesnek az anyajegyet, tudtommal akkor nem szedik le tb alapon.

2019. júl. 6. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
69%
Ott a pont 4-es... Bőrgyógyászaton nem vágnak és varrnak.
2019. júl. 6. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Bőrgyógyászati klinikán vágtak ki több anyajegyemet is.

Ne okoskodjatok már! Volt ilyen helyzetben akármelyikőtök?

2019. okt. 16. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
51%
Nyilván ha nem lettem volna, akkor nem írom. Bőrgyógyászatról szól a beutaló sebészetre.
2019. okt. 16. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Egyébként belegondolva a bőrgyógyászati OSZTÁLY és a bőrgyógyászati KLINIKA teljesen más...
2019. okt. 16. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy megoldottad-e már, de én mindenképpen inkább magánra, fizetősre mennék, azok sokkal igényesebb munkát végeznek, és az arc, fej azért mégis kényesebb. Nem szeretném, hogy heges maradjon. Azt a kettőt max 30 ezerért leszedik, szerintem megéri, ha arra gondolsz, hogy egy életen át többet nem zavar, és nyoma se lesz, és egészségpénztárral is lehet fizetni.
2022. ápr. 23. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!