Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Barátnóm fogamzásgátló miatt...

Barátnóm fogamzásgátló miatt ment vèrvètelre ez lehetsèges?

Figyelt kérdés

A baratnőm elment a vervetelre amit a nogyogyaszati vizsgalat elott meg kell kiserelni a fogamzasgatlo felirasa vegett.

A kerdes az hogy mivel pont elkapott valami virust es szarup is van ez hibazike?

Tehat azokon az ertekeken amit a nogyogyasz vesz figyelembe ront vagy sem? Van koze hozzá?



2019. júl. 3. 22:02
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Normális orvosa van. A fogamzásgátló tabletta növeli a trombózis esélyét, így mielőtt elkezdi szedni a barátnőd, vizsgálják a vérét, hogy van-e leiden mutaciója. Ha igen, akkor nem is szedhet fogamzásgátlót.

Egy kis vírus, rosszullét nem befolyásolja az eredményt.


[link]

2019. júl. 3. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Így van, ahogy mondja! ☝️
2019. júl. 3. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
41%
leident nem vizsgálnak, az fizetős
2019. júl. 3. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
ja és a leiden nyálból történik nem vérből, nem rég voltam én is dokinál gyógyszer ügyben, és azt mondta hogy az csak akkor kell hogy ha szeretném, meg hogy felmegyek az első emeletre és ott vesznek nyálmintát és annyi
2019. júl. 3. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
54%
de ugyan úgy elküldött vérvételre és nem nem vagyok hülye sima vérvétel volt, az is fontos de az nem a leiden mutáció miatt
2019. júl. 3. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Leident lehet nézni "nyálból", de inkább szájnyálkhártya-törletnek hívjuk. De vérből szokták általában, és ez nem választható, KÖTELEZŐEN elvégzendő vizsgálat, ha valamelyik orvos szerint ez választható, az hanyagul végzi a munkáját, mondom ezt orvosisként.
2019. júl. 3. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Nekem azt mondta az fel is irta külön, de vérvételre is elküldött
2019. júl. 3. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
54%

86%-os: Ha orvosira jársz, tudhatnád, hogy egyáltalán nem kötelező a Leiden mutáció vizsgálata a fogamzásgátló felírása előtt. Sőt, bizonyos helyeken meg sem tudják csinálni, csak fizetős eretek között.

Kérlek ne terjessz baromságokat, hogy még inkább a nőgyógyászok ellen hergeld a köznépet olyan miatt, amiben egyáltalán nincs igazad.

2019. júl. 4. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Hidd el, nálam jobban senki nem utálja az orvosellenességet, de nekünk így lett elmondva előadáson, gyakorlaton, mindenhol: nem a protokoll része, de ha egy nőgyógyász Leiden nélkül mer fogamzásgátlót felírni, az valamit rosszul csinál.
2019. júl. 6. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Nem tudom, ezt neked mégis hol tanították, de baromság.


1. Külföldi protokollok sem javasolják a rutinszerű szűrést OC miatt. Keress rá nyugodtan.

2. Egy rakás helyen nem is lehet kérni, mert nem csinálják meg.

2019. júl. 6. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!