Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » A Zovirax ajakherpesz elleni...

A Zovirax ajakherpesz elleni krém hogy működik?

Figyelt kérdés

Kiskorom óta van évente 2-3x ajakherpeszem, gyógynövényes kenőcsökkel kezeltem mindig, aminek a menete az volt, hogy a bizsergezs fázisában bekentem, kijöttek a kis hólyagok másnapra, és aztán napról napra csökkentek a hólyagok méretei és másfél hét alatt el is tűnt.


Viszont most bekentem már 2.napja ezzel a Zovirax-al és nem jöttek ki a hólyagok, csak egy piros dudor az egész, ami nagyon viszket ha nincs bekenve.


Nem tudom mire kell számítanom, azt akartam hogy gyorsabban múljon el mint szokott de fogalmam sincs ez milyen fazisokban gyógyít.


Azt tudom hogy a hólyagosodást gátolja és elvileg 4nap alatt gyógyít, de akkor ez a dudor minden kelés és seb nélkül csak úgy el fog tűnni???


Köszönöm a válaszokat!!

21/L


2019. júl. 17. 14:04
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem is kijön pár havonta, ezt a krémet használom. Ha tudom, már akkor bekenem, amikor érzem, hogy ég meg a viszket a szám, de sajnos így is mindig kijönnek a hólyagok. Csökkenti a gyulladást, aztán a vége felé nekem lehámlik a bőr és jön új helyette.
2019. júl. 17. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Zovirax duo t vettem volna sokkal jobb mint a sima.

4nap es nyomase volt

2019. júl. 17. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!