Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Gyerekorvosnak miért érdeke...

Gyerekorvosnak miért érdeke ilyent kitalálni tiniről, hogy labilis, nem akar iskolába menni, meg tuti anorexiás?

Figyelt kérdés

Annyi, hogy gyakrabban lázas, meg beteg, ezért többet megy hozzá, de ezek közül egyik sem igaz...


Továbbá nyugtatókat akart felírni neki. Ja és nem volt dühkitörése nála stb.


2019. júl. 17. 15:10
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem fűződik érdeke hozzá, viszont ő a szakember, aki alaptalanul vádolja, az meg egy nyikhaj.
2019. júl. 17. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Attól, mert szakember lehet rosszindulatú, meg nem hozzáértő. Továbbá pont ő az, aki egy egészséges embert ilyenekkel vádolt meg, mert "túl sokszor" jelent meg a rendelésen.
2019. júl. 17. 15:29
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha így gondolja, akkor inkább piszichológust javasoljon neki, ne gyógyszerezze nyugtatókkal. :-(
2019. júl. 17. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Meg a kartonában is benne lesz, hogy "bolond". Igen, szerintem is csak nagyon súlyos és indokolt esetben lehetne kiskorút gyógyszerezni ilyen komoly szerekkel.
2019. júl. 19. 12:00
 5/7 anonim ***** válasza:
52%
Orvost kell váltani, kezdjük ott, hogy a magatartásban bekövetkező változások természetek a tinédzsereknél. Ha sokszor beteg akkor ki kell vizsgáltatni. Ha sokszor náthás, dugult az orra, gyakran alakul ki torokgyulladás, mandulagyulladás, akkor azt okozhatja a torokmandula, tehát gócpontot képez. Akár egy erősen szuvas fog is okozhat megbetegedést, növekvő vagy fekvő bölcsességfog, a szervezetében felszabaduló hormonok, tehát rengetek forrása lehet.
2019. júl. 19. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Ez a nő meg elintézte azzal, hogy lázasan elzavarta, hogy nem az a baja, hanem anorexia, meg bolond. Megbélyegezve az egész életét.
2019. júl. 19. 14:53
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Attól hogy valaki mentális problémával szenved, nem bolond.

Nekem is benne van ugyanilyen okból a kartonomban, hogy depressziós magatartászavarom van. Minden beutalómon rajta van.

Kb 12 éves koromból származik a dolog, amikor kicsit pánikbeteg voltam, szorított a mellkasom meg ilyesmi, nem hiszem hogy ez különös dolog lenne. Hamar rendeződött is az egész, azóta tök kiegyensúlyozott életet élek.


Annyit tapasztalok belőle, hogy amikor valamiért kórházba megyek, a nővérek ilyen erőltetetten kedvesek velem. :D Mintha bolond lennék. :D Ezen általában jót szórakozom.


Viszont az orvosok sosem viszonyultak hozzám másképp emiatt, tehát nekem csak előnyöm származott belőle.

2019. júl. 19. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!