Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Nem pesti lakcimmel ellatnak...

Nem pesti lakcimmel ellatnak a soten?

Figyelt kérdés
Egyetemista vagyok Pesten es mar marcius vege ota kuszkodom egy nogyogyaszati problemaval. Otthon (250+ km) elmentem kb 9 alkalommal orvoshoz, aki valoszinuleg felre is diagnosztizalt. Egyre rosszabb. Mar vagy 50.000 ft rament, mert minden hulyeseget felirt, amivel sokat szenvedtem, de nem segitett. Jelenleg emiatt a problemam miatt dolgozni sem tudok, nincs jovedelmem. Ezert erdekelne, hogy lehetseges-e a dijmentes ellatas?

2019. júl. 17. 16:27
 1/2 Ypszilon1980 ***** válasza:

Díjmentes ellátás nincs sehol. Ha a TB rendszerbe be vagy jelentve, akkor ellátnak az alapján.

Az SE Nőgyógyászati klinikája országos, szóval oda lehet menni, egyébként meg ahova jársz suliba és ahol laksz, mondjuk kollégium, akkor az ahová tartozik oda is illetékes vagy. Iskolaorvost egyébként megkérdezheted és ad beutalót is.


[link]


Fel kell hívni őket és megkérdezni.

2019. júl. 17. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! A kerületi szakrendelésről nem hallottam jókat, ezért is kerülém inkább.
2019. júl. 17. 17:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!