Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Vérképet ki lehet dobni ha...

Vérképet ki lehet dobni ha nem találtak semmit?

Figyelt kérdés

A papírokra gondolok. Az van ráírva a vizeletnél, hogy nincs kóros elváltozás.

A vérkép meg amúgy teljesen normális, a háziorvosom már látta.


Ilyenkor meg kell őrizni, vagy kidobhatom?



2019. júl. 23. 12:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem jobb ha ezeket megőrzöd. Később, ha esetleg lesz valami eltérés, akkor össze lehet hasonlítani, meg lehet nézni, hogy mennyi idő telt el stb. Úgy en bloc érdemes megőrizni az orvosi dokumentációt.
2019. júl. 23. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
81%
Így van. Nekem van egy lefűzős mappám, abban gyűjtöm ezeket fajtánként. A másik lehetőség hogy befényképezed/beszkenneled és a papírt meg kidobod. Vagy befényképezed és le is fűzöd.
2019. júl. 23. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Ha csak egy általános ellenőrzés volt, akkor nem kell már.

Ha mész még más vizsgálatra is, mert éppen egy alaposabb kivizsgálás közepén vagy, akkor tartsd meg.

Egyébként megvan a háziorvosodnál a gépen, nem? Ha kellene a jövőben.

2019. júl. 23. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
67%

Istenem.

Tökéletesen mindegy hogy kidobod-e.

Elektronikusan rögzítve van. Minden orvos, akárhol az országban, ha beírja a neved, megjelenik az összes addigi leleted.

Szép lenne, ha azon múlna a betegségek kezelése, hogy a beteg megtartja-e a leletét. Hullanának az emberek.

2019. júl. 23. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
De attól neki még a későbbiekben hasznos lehet.
2019. júl. 23. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
48%
Igen, az interneten keresztül ő is le tudja kérni, pont mint az orvos. Receptet is lehet az internetről letölteni (az orvos által kiadva). Ügyfélkapu regisztráció es TAJ szám beirása után megjelenik az összes addigi leleted ugyanúgy mint az orvosnak. Ti hol éltek? Kő alatt?
2019. júl. 23. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
48%
Gyengébbek kedvéért: EESZT - elektronikus egészségügyi tér. Ezt hasznalja az orvos is de neked is van hozzaferesed olvasasra.
2019. júl. 23. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Mivel teljesen jó az eredmény, nem volt semmi eltérés, ezért semmi értelmét nem látom őrizgetni.
2019. júl. 23. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nem mindenkinek van ám okostelefonja, számítógépe. Nekem van, ismerem is az elektonikus rendszert, de mégis jobban szeretem papír alapon megőrizni, szeretem áttekinteni, hogy volt-e változás stb. Ezért nem kell lepontozni, meg "kő alatt éltek" stílusban megnyilvánulni.
2019. júl. 23. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
De ilyenkor mit számít a változás, ha normál tartományban van?
2019. júl. 23. 18:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!