Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ezzel beutal a kórházba még...

Ezzel beutal a kórházba még aznap a korzetis orvos?

Figyelt kérdés

Apunak annyira véres a szeklete hogy még az ülőke is veres.

Nincs betegség tudata. Szellemileg már nagyon leépült.

Bementem utána a wc-re és ezt tapasztaltam

Ezzel beutalna az orvos ha kimegyek vele azonnal?


2019. júl. 24. 16:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy csak aranyér? Vannak fájdalmai?
2019. júl. 24. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nincs fájdalma, de nekem mondta is az orvos, hogy nem feltétlen jár fajdalommal
2019. júl. 24. 16:54
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Mármint hogy érted, ha kimész vele azonnal? Mármint hogy te mennél fel az orvoshoz beutalót kérni? Szerintem ha annyira vérzik, akkor inkább hívd a 112-t, és mondd el részletesen, mit tapasztaltál. Az irányítóknak tudnia kell, hogy mennyire nagy a baj. Ha úgy van, akkor küldenek mentőt.

De ha csak összekente szegény, akkor beszélj a körzeti orvossal. A bőséges vérzés sosem jelent jót. Bár a friss vért inkább aranyér, vagy a záróizom feletti repedés okozza, de nem zárja ki, hogy daganat van, ami kiszakadt. Én a helyedben felhívnám a mentőket, hátha tudnak tanácsot adni, hogy elég-e a háziorvos.

Az alvadt vérrel teli széklet az, ami tényleg nagy bajra utal.

2019. júl. 24. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Már fenn all egy ideje a probléma. Annyi vér nincs ami az azonnali mentőt indokolná. Azért kérdeztem mert ismerem az egészségügyet. Jobb esetben 1,5 hónap mire eljut egy tükrözésre.

De jó hír hogy lehet nincs is akkora baj.

Sebészet és vizsgaltassuk meg van-e aranyér aztán korzetis orvos?

2019. júl. 24. 17:35
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Én a házi orvossal kezdeném.Ő majd eldönti hova kell ezzel fordulni .Lehet hogy a sűrgősségire.

Bár a sebészetre se kell beutaló,de időpontot talán jó ha 1 hét elteltével kapsz.Ellenben ha orvos adja a beutalót,és ráírja ,hogy sűrgős,mert vérző betegről van szó,még aznap meg vízsgálják.

2019. júl. 24. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!