Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nem volt normális a menstruáci...

Nem volt normális a menstruációm. Volt már valaki hasonló helyzetben?

Figyelt kérdés
Sziasztok nagyon fura napok állnak mögöttem. 18-19 kellet volna megjönnie 19 barnáztam enyhén azt hittem terhes lehetek fájtak a melleim stb. 20 reggel nagy görcsökkel ébredtem 1 óra alatt elmúlt de továbra is csak barnáztam egészen délutánig. Azért csináltam tesztet nem reggeliből negatív lett. Délután megjött azt hiszem mert csak 2 napig véreztem azóta csak enyhén barnázok és az a két nap sem volt olyan erős mint szokott. Nem terveztünk gyereket de volt " baleset " bár nincsenek terhes tüneteim nem fáj a mellem nincs hányingerem viszont puffadok és enyhén megy a hasam meg érzek néha kis nyilallásokat. Lehet ciszta? A mensim mindig pontos és 6-7 napig tart amiből 3 erős map és csak lassan mérseklődik. Ma már barnázást sem tapaszraltam.

2019. júl. 26. 07:43
 1/7 anonim ***** válasza:
Pár nap múlva tesztelj újra (a baleset után két héttel), mert nekem akkor volt ilyen, amikor a beágyazódás történt.
2019. júl. 26. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Voltam már terhes 2 gyerekes anyuka vagyok. Mindig a szokásos melfeszülés, émelygés , székrekedés tüneteim voltak. Ezt most másnak érzem. Ha jött volna sem bánnánk mert akarunk még egy babót de nem mostanra terveztük.
2019. júl. 26. 07:57
 3/7 A kérdező kommentje:
Sziasztok most már 3 napja majd leszakad a mellem, tegnap csináltam tesztet azért megint és ismét negatív. Időpontot egy hónap múlvára kaptam a nőgyógyászhoz. A méhem még mindig nyíllal néha de már ritkábban a puffadás is mintha mérséklődne. Aggódjak és menjek magán dokihoz?
2019. júl. 31. 18:55
 4/7 anonim ***** válasza:
Ne haragudj mr5, de ilyen tünetekkel rég elmentem volna dokihoz. Nem lehet hogy a baba most más nemű lesz azért tapasztalsz más tüneteket?
2019. júl. 31. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem akarok bohócot csinálni magamból hogy sürgösségi ellátást kérek aztán lehordjanak érte. Most 3 napja egésznap fáj a mellem meg a kis méhszurka néha de az nem mindig mást nem észlelek. Gondolod hogy súlyos betegség is lehet a háttérben?
2019. júl. 31. 19:41
 6/7 anonim ***** válasza:
HA ilyen erös tüneteid vannak, akkor mindenképpen kérj sürgösségi ellátást, mert uygan lehet CSAK terhesség is, és mivel minden tehesség más, ezért lehetnek egész más tüneteid is, vagy akár jelezhet ikerterheséget is a jóval erösebb tünetcsoport. De lehet méhen kívül terhesség is, meg pár nagyon komoly baj tünete is, szóval mindenképpen sürgösen orvoshoz kellene menned.
2019. aug. 1. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Sziasztok már rég volt de gondoltam meg írom hátha másnak segít majd. Voltam dokinál semmi rendelleneset nem látott. Azt mondta valószínüleg egy pete nem ürült ki teljesen és ez okozhatta a tüneteimet.
2019. nov. 2. 09:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!