Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Bemennétek ügyeletre most...

Bemennétek ügyeletre most vagy sem?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Mióta megszuletett a kisbabám rekeszizom sérvem van.

Most nagyon erős fájdalmam volt a beleimnél (bocs, de szósuerint itt) de voltam wcn ma szóval nem értem mi a baj.. Begörcsölt egy másodpercre.

Megijedtem.

Ma ittam szódát ami furcsa erős klór vagy mi lyen szagú volt..

Megijedtem nem e valami nagy baj ezért felhivtam az éjjeli ügyeletet ahol azt mondták hogy mivel se uh se semmijuk nincs max adnak egy szurit nekem a fájdalom ellen.

De azért menjek be megvizsgalnak azt mondták...

Nos azóta nem volt görcs viszont itt vihar van nálunk erősen villamlik és mivel kocsi nuku így vagy gyalog megyek vagy bicajjal.

De nem tudok ilyen villamlasok közepette elindulni bele az éjszakába..


2019. júl. 28. 21:15
 1/7 A kérdező kommentje:

A kérdés nyilván arra irányul hogy érdemes e ezért elmenni ilyen körülmények közt

Villamok közt kerékpáron..

2019. júl. 28. 21:16
 2/7 anonim ***** válasza:
94%

Biztos nem mennék be. Valamikor délután volt egy görcsöd egy másodpercre, ezért este fél 10kor viharban bicikliznél?

Inkább pihenj, jobbat fog tenni!

2019. júl. 28. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
76%
Én nem indulnék el. Ha esetleg rosszabbul lennél hívj mentőt. Az sem jó ha eljndulsz és biciklin leszel rosszul.
2019. júl. 28. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Most volt egy órája mosogatás közben ez a beleimnél lévő erős menstruaciohoz hasonló görcs.

(vajúdás alatt éreztem hasonlót) mintha kicsit feszítene szét.

Aztán nem sokkal hívtam ezt a szuper ugyeletet és ott mondták hogy szurit adnának ha annyira fáj még vizsgálnak stb.

De azóta lekopogom nem volt semmi.

Épp indulni akartam erre látom cikaznak a Villamok és nagyon sötét van szakad az eső ahol lakok az pedig nem egy életbiztosítás környék..

2019. júl. 28. 21:24
 5/7 anonim válasza:
100%
Pihenj és vegyél be magnéziumot.
2019. júl. 28. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Amikor terhesen magnéziumot szedtem(magnesia granulatum) akkor voltak brutal erős görcseim 16 hetesen azért mert túltolták az eloirt adagot.

Ja meg egyfolytában hasmenésem volt tőle.

2019. júl. 28. 21:30
 7/7 anonim válasza:
27%
Szerintem nincs is bajod. Csak kitaláltál megint egy sztorit, hogy újra kiirhass egy buta kérdést, a buta megfogalmazásaiddal Nazzi. Kamu.
2019. júl. 28. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!