Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Vajon miért nem tudom visszata...

Vajon miért nem tudom visszatartani a levegőt?

Figyelt kérdés

Régebben imádtam úszni, lemenni a víz alá. Ma már egy pillanatra sem tudok lemerülni, mert bepánikolok. Ezt elfogadtam, kialakult, az okát nem tudom, mert semmilyen trauma nem ért.

Na de arra sem vagyok képes, hogy csak úgy visszatartsam a levegőt, vagy befogjam az orrom. Erre úgy jöttem rá, hogy kis unokaocsem újságolta, hogy ő meddig birta és kíváncsi volt én hogy bírom. Hát sehogy. Sőt attól is megszokjam volt, és nem bírtam nézni, hogy ő nem vesz levegőt.

Fogalmam sincs mitől van ez. Most is ahogy ezeket leírtam és visszagondoltam, ugyanúgy elkapott a légszomj. Hacsak egy félpillanatra is akár csak eszembe jut olyan, hogy nem kapok levegőt, bepánikolok.



2019. júl. 28. 21:46
 1/1 A kérdező kommentje:
*légszomjam
2019. júl. 28. 21:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!