Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Másfél hónapja tartó konstans...

ISW kérdése:

Másfél hónapja tartó konstans megfázás tünetek, továbbá majdhogynem egész nap tartó iszonyú gyengeséggel. Mi lehet ez?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Másfél hónapja kezdődött sima megfázással az én történetem, de a mai napig nem múlt el... sőt. Szinte ugyanabban az állapotban vagyok, viszont megjegyezném, hogy teljesen azóta sem vert le, viszont éppen annyira nem érzem jól magam, hogy tudjam végezni normálisan a napi teendőim. Bónuszba kb két hete kezdődött, hogy úgy random megy el az erőm (hova tovább egyre több időre) és olyankor le kell feküdnöm, mert olyan vagyok, mint egy bábu :D.


Mit gondoltok? Sokan említették az idegrendszert és a stresszt. Lehetséges ettől? Ha igen valamiféle tipp? :)


21/F



2019. júl. 30. 11:46
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem hasonloan alakult a junius honapom. Sajnos szabit nem vehettem ki, pedig, ha megteszem egy het alatt kifeküdtem volna a betegseget. Szoval, ha modod van ra, adj magadnak legalabb egy hetet a pihenesre. Igen, lehetseges a stressztöl. En ugy oldottam meg, hogy nagyon sok folyadekot (viz, gyogytea) ittam es munka utan, miutan a hazimunkat is elvegeztem mar nem csinaltam semmit, csak olvastam, filmeztem.
2019. júl. 30. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Lehetséges a stressztől is, de...egyszer már én is voltam így, az orvosom neurológiára akart küldeni. Pici hőemelkedés, állandósult gyengeség, vérkép rendben..dolgoztam. Végül kikönyörögtem egy beutalót tüdőröntgenre, mert ott még nem voltam. Ki is derült, hogy vírusos tüdőgyulladásom van, amit a dokik nem minden esetben hallanak a vizsgálat során. Beletelt vagy 4 hónapba, mire rendbejöttem.
2019. júl. 30. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Vérvétel kéne. Én egy lábon elhordott mononukleózisra tippelnék.
2019. júl. 30. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Ha tüdőgyulladásom lenne, akkor sokkal rosszabbul kellene lennem nem? :)


Köszönöm az eddigi válaszokat! :)

2019. aug. 2. 11:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!