Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi lehet ez? A vakbélműtétem...

Mi lehet ez? A vakbélműtétem után, úgy 3 hónappal jelentkezett a hegem mellett,5 cm széles, szilva nagyságú dudor.

Figyelt kérdés

A műtét után nagyon nehezen és lassan gyógyult a seb, nagyon sokáig váladékozott is. Megijeszt ez a dudor mert nem tudom hogy került oda.

Egyszer, amikor nulldiétát tartotam egy napig, másnapra eltűnt, de amint elkezdtem enni megint megjelent.

Az ultrahang szerint levegőzacskók találhatóak valahol de hogy hol, azt nem részletezi.

Sovány vagyok és a lapos hasamon eléggé szembetűnő ez a dudor. Hisztamin intoleranciám van, ami szélsőséges esetben gluténintoleranciát okoz, de a diéta tartása mellett sem múlik el. Székletem enyhén világosnak mondható, 2 hónapja szedek probiotikumot.



2019. júl. 31. 21:39
 1/5 anonim ***** válasza:

"Az ultrahang szerint levegőzacskók találhatóak valahol de hogy hol, azt nem részletezi."


Írd már le azt a leletet légyszi pontosan, mert ilyet biztosan nem ír le egy radiológus sem, hogy "levegőzacskó".

2019. júl. 31. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

"A hasban folyadékkal telt, igen renyhe peristalticát mutató bélkacsok látszódnak, különösen a jobb alhasi régióban látszódik mellettük kevés szabad hasi folyadék.

Vélemény: Passage zavar in obs, szabad hasi folyadék"

2019. aug. 1. 06:12
 3/5 anonim ***** válasza:
És ebben mit olvastál levegőzacskónak?
2019. aug. 1. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Egyébként gondolom sérv.
2019. aug. 1. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is sérvre gondolnék. Sebészetre vidd vissza a leletet,ha sérv, már ad is időpontot a következő műtétre. Sérv magától nem gyógyul, azt mindenképp műteni kell, lehetőleg minél hamarabb.
2019. aug. 4. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!