Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Gyomorvérzésem van?

Gyomorvérzésem van?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Hasmenésem van ..tegnap fokhagymát ettem és tejterméket is valószinű az okozhatja ..reggel fájt hasam és hátam arra ébredtem meg de étvágyam ugyanúgy van..nem egész nap megyek wcre de azért higabb székletem..és kicsit sötét nem teljesen fekete kis sárgás van benne ..de nekem világosabb szokott lenni székletem..szerintetek ez lehet gyomorvérzés? :s nagyon aggódok köszi válaszokat előre is



2019. aug. 4. 09:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Az nem kicsit sötétebb széklettel jar és nem olyan fájdalommal amit talpon kihordanál.
2019. aug. 4. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Meg hát most is eszek amugy croissant és most nem fáj azaz igazság éjjel ettem csokigolyot is tejben az a müzli lehet azért sötétebb....de nem full fekete csak sötétbarna nagyon de van kis sárgás is benne szóval ez szerintem nem fekete széklet
2019. aug. 4. 09:29
 3/4 anonim ***** válasza:
Uram isten.. 🤦‍♀️
2019. aug. 4. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
???
2019. aug. 4. 12:04

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!