Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit kéne tennem a hajammal?

Mit kéne tennem a hajammal?

Figyelt kérdés
Nagyon vékonyszálú és ritka a hajam és ha már nem is lehet dúsabb,legalabb megnöveszteni akarom.A váleményeteket szeretném kérni hogy hogy táplálkozzak,külsőleg miket alkalmazzak stb...sajat tapasztalatok is jöhetnek
2019. aug. 4. 20:25
 1/8 anonim ***** válasza:
Szedhetsz például biotint és PABÁ-t. Akupresszúra és fejbőrmasszázs is végezhető.
2019. aug. 4. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Menj el vérvételre, ha nem voltál legalább egy éve. Ha van valami vitamin vagy egyéb hiányod az okozhat hajhullást és gyenge hajszerkezetet. Nekem vashiányom volt, nem tudtam róla mert nem voltam egy jó ideig vérvételen, akkoriban nagyon hullott a hajam. Aztán a vaspótlás után az is helyrejött :) Egyáltalán ne vasald a hajad, nyáron melegben hagyd magától megszárítani, ha szárítod, akkor tartsd távol a hajszárítót, a magas hőtől annyira eltörnek a hajszálak, hogy úgy tűnik szinte nem is nő.
2019. aug. 4. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Utolsó mennyi idő alatt múlt el a hullás? Nekem is ez a bajom. 3 hete szedem a vasat de még mindig hullik. :(
2019. aug. 4. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem több hónap volt, mire látható eredménye lett, de azóta teljesen megállt a hajhullás. Nekem nagyon alacsony volt a vas-értékem, 3.4 körül ha jól emlékszem. Idő még visszapótlódik a szervezetedben, aztán az is mire észreveszed, hogy dúsabb. Kell pár cm az új szálaknak is, hogy látható legyen a változás. Türelem :)
2019. aug. 5. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem a vasam jó. Csak vérszegény vagyok. :(
2019. aug. 5. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Kettesével össze kellene ragasztani a hajszálakat, meglenne az ideális vastagságuk. Bár sok szabadidő kell hozzá, elismerem.
2019. aug. 5. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
:D :D De fele annyi lenne úgyis :D
2019. aug. 6. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Vérkép. Nem vagy e vérszegény. Vannak ilyen hajra való vitamin komplexek minden drogeriában azokból is lehet csinalni egy kúrát. Vagy a derxos ampulla is sok kis hajat növeszt bár nagyon drága. Évente ha hullik szoktam venni egy dobozzal. Nekem a dauer oldotta meg a problémám olyan tőle mimtha rengeteg lenne pedig alig van lár szál és az is vekonyszálú. Mondjuk nem tesz jót a hajnak de megodja a problémám. Rengeteg lesz tőle és nem kell vele foglalkoznom. 2 perc sincs a frizurakészítés és nem is zsírosodik így hetente elég mosni. Félévente szoktam daueroltatni és erőset tetetek bele.
2019. aug. 6. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!