Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi ez a púp a hátamon? 13/f

Mi ez a púp a hátamon? 13/f

Figyelt kérdés

Kb.2 hete kezdett el fájni a hátam. Nem vettem komolyan. Most pedig észrevettem egy púpot a hátam közepén a lapockáim közt a gerincemen, ami szemmel és tapintással is látható. Anyukámék azt mondták, hogy mivel most év végén volt dungbirkózás tesi órán,és hát nem vagyok egy sport ember és az egyik osztálytársamat kb60 kg fel kellett emelnem, és anyukámék azt mondták, hogy ettől lehet? De én nem tudom,hogy ez mi lehet? 13/f

A válaszokat megköszönöm!:)



2019. aug. 4. 22:27
 1/2 anonim ***** válasza:
Mekkorának ítéled meg a púp kiterjedését? Diónyi? Ökölnyi? Tenyérnyi? Elhatárolódik a többi szövettől, vagy kissé egybemosódik velük, és csak enyhén púposodik? Csak maga a púp és a közvetlen kerülete fájdalmas, avagy az egész gerinced fáj? Esetleg egy fénykép a púpról?
2019. aug. 4. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Elmész holnap a háziorvosodhoz és megmutatod neki
2019. aug. 4. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!