Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Véletlenszerű helyeken megjele...

Véletlenszerű helyeken megjelenő vörös hurkákba összeálló viszkető pontok mik lehetnek és miért?

Figyelt kérdés

Amikor kicsi voltam, rendszeresen jelentek meg rajtam - nem pontokból álló, hanem teljesen összefüggő - olyan kiütések, mintha megkorbácsoltak volna és iszonyatosan viszketett, semmilyen orvos sem tudta, hogy mi az és miért, aztán mintha kinőttem volna. Most újra hasonló élményem van, bár most pontokból állnak a korbácsnyomok, amire először azt hittem, tán rühes lettem, de akkor az mindenhol lenne...


Érdekes, hogy valahol hiszek benne, hogy ma már biztos köztudott jelenség ez, de akkor hogy hívják vagy milyen néven kereshetek rá?


Hófehér bőr, extra érzékeny test és lélek, naná, hogy allergia mindenre testileg és lelkileg is, ez nem kérdés számomra sem, de mégis érdekel, hogy más is élt már-e meg ilyet és a Fenistil krémen kívül mi más segíthet még? Vagy mitől lehet mindez?



2019. aug. 5. 09:50
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!