Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért egészségtelen a piercing...

Miért egészségtelen a piercing lövés?

Figyelt kérdés

Nem sokára megyek lövetni orrpiercinget,de mindenhol olvasom hogy mennyire veszélyes stb..

viszont meg arra lennek kiváncsi ,hogyha lovetem ugye utána bennt marad és ha megfelelően van ápolva nem lesz baja,ugye?

Irhatnanak nekem olyanok itt valaszba akinek lottek. De olyanok is akiknek szúrtak.LENYEG ORRPIERCINGET viselő emberek válaszoljanak,vagy olyanok akik értenek ehhez


2019. aug. 6. 01:04
 1/9 anonim ***** válasza:

Miért lenne egészségtelen meg veszélyes?

Életemben nem hallottam ilyet.

Én tini koromban saját magamnak szúrtam egy zsákvarró tű szerűséggel és még úgy sem lett semmi baja...

2019. aug. 6. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

A lövés roncsol.

Az enyém szúrt. Problémamentes, szép.

2019. aug. 6. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
De ahova én megyek nem lehet szuratni... csak lőnek és máshova nem tudok menni. Én attól felek h nem lesz jó és ki kell venni vagy ilyesmi, azt nem szeretnem 😥
2019. aug. 6. 01:17
 4/9 anonim ***** válasza:
Miféle hely az, ahol nem szúrnak? Én biztos nem mennék oda.
2019. aug. 6. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
A szúrás sokkal pontosabb, a lövés roncsolja a szöveteket. Attól is függ, milyen pc lesz pontosan, sima orrpiercingnél lehet akár jó is, porcba semmiképp sem érdemes lőni, elég nagy károkat okozhat (ez általánosságban is igaz, nem csak orrnál). Jó esetben kicsit lassabban gyógyul nálad, mintha szúrva lenne, ha megfelelően ápolod.
2019. aug. 6. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Kozmetikában szoktak szúrni. Inkább keress fel egy rendes piercingest. Nem az, hogy veszélyes... csak ugye a lövetés jobban roncsolja, meg ahhoz, hogy a kozmetikus átlője a füled/orrod, ahhoz nem kell nagy tudás. Mármint a piercinges tapasztaltabb.
2019. aug. 6. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Egy sima orrpiercing tudjatok az a kő és abból is a legkisebb méret lenne,igyis veszélyes ?
2019. aug. 6. 01:26
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Itt most nem azon van a hangsúly, hogy milyen ékszert rakatsz be, ha löveted az roncsol, akkoris ha pici köveset rakatsz bele, akkor is ha nagy köveset...én mindenképp szuratnám. Azért nem tudsz máshova menni, mert szalonban nem csinálnák meg a korod miatt, igaz?
2019. aug. 6. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Semmi köze a kő nagyságához, a kicsihez is ugyanolyan pc belső tartozik mint a nagyhoz. Tragusrol tudok nyilatkozni, ott azért nem szúrták, mert leszakadhat a porc. Én sem lövetném, inkább menj messzebbi helyre ahol már szúrják.
2019. aug. 6. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!