Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért nem vagyok olyan külsőle...

Miért nem vagyok olyan külsőleg mint a többi fiú? Testfelépítésre gondolok, pedig a genetika alapján olyan kéne legyen.16/f többi lent.

Figyelt kérdés
Igazából mikor más fiúkat látok, látom hogy nagyon széles válluk van, a mellizmuk is genetikailag tökre meglátszik. Osztálytársaim sem edzenek de egyszerűen szélesebbek, nekem a karom nagyon vekony, nekik kb 2-3x akkora. Nálam az a helyzet hogy 185 cm vagyok és 65 kg. És mintha kisgyerek lennék egyszerűen nincs jól kifejlődve a testem? Mindkét szülőm viszonylag nagyobb es izmosabb, szóval tenyleg nem ertem. Mikor felveszek valami ruhát egyszeruen nagyon rosszul all rajtam. Tenyleg mint egy 5 eves kisgyerek

2019. aug. 7. 20:11
 1/5 anonim ***** válasza:
Mert eszméletlen vékony vagy és gondolom, nem is mozogsz túl sokat. Kezdj el sportolni valamit, bármi jót tesz, amíg normál mértékben, helyesen csinálod.
2019. aug. 7. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Thai boxolok illetve kondiztam fel evig de nem sok hatasa volt :c Most fegyencedzesezek mellé.
2019. aug. 7. 20:26
 3/5 anonim válasza:

Figyelj ezzel nem tudsz mit kezdeni ilyen vagy vagy elfogadod vagy nem (én inkább elfogadnám)

Ettől vagy más mint a többi srác ha nem tudsz izmosodni ez van mit tudsz kezdeni?

Utálod magad? De most tényleg.

Próbáld meg elfogadni magad olyannak amilyen vagy mert nem tudsz ellene tenni.

Egy kortársad....

2019. aug. 7. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem is volt egy ilyen haverom, pár év alatt kitesizte magát, elhiszem hogy rettenet nehéz, ugyanolyan nehéz mint lefogyni nagyobb súlyról.


Kitartás, tömegelés (nem a szendó meg a banán és a tobbi sz*r) normál diétávál és súlyzós edzés még mellé.

2019. aug. 7. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Akkor egyszerűen ilyen típus vagy. Esetleg a korral kicsit testesebbé is válsz majd, de ha nem, azzal sincs semmi baj. Sokan szeretik a vékony, de izmos, szálkás srácokat.
2019. aug. 7. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!