Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Lassan 1 hete alig tudok...

K.Reni kérdése:

Lassan 1 hete alig tudok elaludni mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés
Körülbelül egy hete tapasztalom azt hogy este mikor lefekszem aludni egyszerűen nem jön álom a szememre. És ez így megy kb 2 órán keresztül . Általában 10 kor fekszem le aludni de ez mostanság 12-1 óra körüli re esik mert egyszerűen nem bírok elaludni . Hiába csukom be a szemem halgatok nyugtató zenét semmi hatása . Ami viszont számomra roppant érdekes az az hogy hajnali 4 kor kipihenten felkelek vagy éppen előtte . Ezután félórás ébrenlét alatt főzök kávét és vissza fekszem aludni ami mindezek után könnyen megy és szinte azonnal elalszom . Ez csak szerintem furcsa ? Volt valakivel hasonló esetleg? Mit tegyek hogy eltudjak aludni könnyen ? És mitől lehet ez?

2019. aug. 7. 22:28
 1/4 anonim válasza:
Számos dolog okozhat álmatlanságot. Mennyit kávézol? Mikor iszod meg az utolsót egy adott nap? Okozhatja akár stressz, időjárás, de lehet h szimplán kicsit átrendeződött a bioritmusod.
2019. aug. 7. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Meleg van...
2019. aug. 7. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Reggel 6-7 óra között. Így ezt én kilőttem mert a kávetol nem hiszem ennyi idő elteltével alvás zavar szerűséget okoz. A bio ritmusom lehetséges hogy kicsit megzavarodott de ez így nagyon zavaró számomra mert egyáltalán nem tudom kipihenni így magam csak forgologom . Ma például 10-15 percenként felkeltem és vagy felületem az ágyra vagy kimentem inni vagy pedig forgolodtam össze vissza . Lehet a nagy meleg is közrejátszik mert az időjárás megzavarodott enyhén szólva . Bár én nyitott ablaknál alszom de így is rettenetesen meleg van . Bármi is okozza remélem elmúlik de gyorsan mert szeretnék normálisan aludni .😅 De így nem igazán lehetséges
2019. aug. 8. 04:12
 4/4 anonim ***** válasza:
Bár nekem nem használt, de esetleg a melatonint kipróbálhatod.
2019. aug. 8. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!