Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyan tudják megoldani?

Hogyan tudják megoldani?

Figyelt kérdés
Az aquaparkokban a csúszdánál lévő emberek hogyan bírják ki egész nap a csobogó víz mellett mosdó nélkül? Láttátok már olyat hogy valakinek nagyon kellett pisilnie? Szerintetek hogyan oldja meg ott fent?

2019. aug. 8. 00:34
 1/8 anonim válasza:
58%
Belehugyoznak a vizbe.Sokan csinaljak pl Balatonba is.Eleg undorito,de ez is egy megoldasi forma.
2019. aug. 8. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem áll ott egész nap, neki is van szünete mint mondjuk egy pénztárosnak.
2019. aug. 8. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Oké, és mi köze az aquaparkoknak meg a pisinek a szexhez?

Rossz kategória.

2019. aug. 8. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
56%

#3 Aquapark+víz+pisi+tartogatás+izgató+

=pisifétis

2019. aug. 8. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Én voltam csúszdaőr, 2 óránként váltottuk egymást.
2019. aug. 8. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Úgy oldja meg, hogy fogja magát és lejön a mellékhelységbe, nem áll ott egész nap, van szünete.

A vízcsobogás érzés nem feltétlenül vált ki mindenkiben vizelési ingert, ez egy városi legenda. Még akiben ki is váltana az is hamar hozzászokik az ismétlődő ingerekhez s nem lesz rá hatással.

2019. aug. 8. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, így már értem :)
2019. aug. 8. 10:03
 8/8 A kérdező kommentje:
Jah és azért írtam ki a szexualitás kategóriába, mert azt olvassák a legtöbben és biztosan szerettem volna választ kapni rá, bocsi
2019. aug. 8. 10:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!