Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ha nem az orvos írta fel...

Ha nem az orvos írta fel lehet xanaxot szedni? Illetve miért alszok rosszul?

Figyelt kérdés
Nem alszom mélyen, olyanok az álmaim mintha egész éjszaka filmet néznék, néha olyan valóságosak az álmaim, sűrűn vagyok Alba járó, illetve ha nem is kelek fel az ágyból de csak forgolodok meg ilyesmi... Ma pl kerestem a párnámat, és az ágytól 3 méterre találtam meg, aztán eszembe jutott hogy valami olyat álmodtam hogy valamit el dobok, hát a párna volt az... Miért van ez? Másnak is van? Hogy tudnék végre jót aludni, úgy hogy nem vagyok alvajáró?
2019. aug. 8. 14:34
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Xanaxal sehogy, mert az pont a REM fázist nyírja ki ami igen fontos. Már csak azert sem ajánlom mert lehet, hogy eleinte úgy erzed jól hat de ugyan ahhoz a hatáshoz mindig nagyobb adag kell. Semmit nem használ amihez már hozzászoktál. És pillanatok alatt hozzá lehet szokni. Rengeteg mellékhatása van és letenni baromi nehéz. Alvásgondondokra különösen veszelyes szedni. Eleve nem is arra találtak ki. És ha egyszer rászoksz utána sehogy nem fogsz tudni aludni nélküle. Vannak alvásvizsgáló centrumok. Fkrdulj oda segítségért. Néz körül a neten. Ha nem jársz sikerrel a.háziorvos is biztos tud segíteni. Oka van annak mit csinálsz és nem oldja meg a xanax. Ha mindenképp instant megoldást keresel akkor menj be a.latikába vagy a drogériába és próbálkozz a növényi altató meg nyugtató készítményekkel hátha valamelyik beválik. Azok nem veszélyesek. Szerencsére a xanax venyköteteles. Nem veletlenül.
2019. aug. 8. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Xanax - ot csak pszichiáter szakorvos írhat fel. Inkább keresd meg a feszültséged okát, esetleg mi az, amin folyton aggódsz /stresszelsz. A gyógyszer soha nem old meg semmit, csak a tünetet nyomja el de attól még a problémád megmarad.
2019. aug. 8. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Értem és köszi! Van valami erősebb gyógy növényes altató?
2019. aug. 8. 14:54
 4/8 anonim ***** válasza:
Amit írtam az tapasztalat. Sajnos én rémálmokra kezdtem el szedni. Pár ejjel jól aludtam aztán ennyi.....nem hatott ugyan az az adag. Növelve meg jöttek a mellékhatások. Ez igy ment 1.5 évig. Aztan elegem lett és abbahagytam. Azt a hónapot nem akarom részletezni. Pokoli volt az elvonasi tünetekkel, nem alvással. Tanulj mas kárából és ne okozz magadnak meg nagyobb bajt mint ami most van.
2019. aug. 8. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Azt nem tudom. Én már nem hasznalok semmit. De mindenkinek más válik be. Ki kell próbálni. Látom megoldani nem akarod a dolgot csak a szőnyeg alá seperni a problémát. :) te tudod. De hosszútávon nem leaz kifizetődő.
2019. aug. 8. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Probléma? Az mindig van, és nem olyan egyszerű megoldani... Pénz, nő(K), egészség. Vagy inkább úgy mondanám hogy aggódok hogy mi lesz a jövőben ...
2019. aug. 8. 15:30
 7/8 anonim ***** válasza:

Én jelenleg a sedatif PC - t szedem, 40 darab 1700 Ft. Napi egy - kettőt ajánlott bevenni, a másodikat lefekvés előtt. Tudom, sokak szerint a homeopátiás szerek hatástalanok, de azt azért valljuk be, hogy pl körömvirág, aloe Vera, vérehulló fecskefű, bodza stbstb rengeteg minden igenis hat különböző betegségek esetén. Főleg, ha az allergiásokat nézzük, ott is a növény vált ki reakciót, miért ne lehetne fordítva is...

Én magam többször, különböző esetekben is használok gyógynövényeket, pl nőgyógyászati panaszokra kamilla ülő - fürdőt, és soha nem hagyott cserben a gyógynövény. Különben is az ősidőkben nem volt kemikália, tudták, hogy melyik növény milyen bajra jó. Természetesen amikor orvosi segítségre van szükség, akkor kell a gyógyszer. De ami enyhe lefolyású, pl megfázás - torokfájás(lándzsás útifű), felfázás(medvegyökér) fejfájás(borsmenta), stressz (citromfű) akkor próbálni kell a gyógynövényt.

Mondom ezt úgy hogy van orvos a családomban.

2019. aug. 8. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Na ezeken tuti nem fog segíteni a xanax csak jó nyomi leszel tőle. Inkabb igyál palinkát. Annál jobb nyugtató nincs.
2019. aug. 8. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!